“Слухай, розмовляй зі своєю Лєною російською мовою!” Кондратюк гостро розкритикував нову владу, заступившись за українську мову

Відомий продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк різко розкритикував заяву керівника Офісу президента України Андрія Богдана щодо референдуму стосовно російської мови на Донбасі.

В ефірі ObozTV Кондратюк припустив, що Богдану потрібно “опікуватися справами президента, щоб у нього були скріпки, машина заправлена тощо”.

“По суті, чи не байдуже, що він сказав? Є в Україні партії, які вважають, що треба дружити з Росією. І що? Дружити, коли вона забрала у нас Крим і воює руками проросійських терористів і регулярних військ проти українських Збройних сил? Чи не байдуже, що вони говорять”, – наголосив телепродюсер.

Кондратюк також нагадав, що в Україні є лише одна державна мова – українська.

“Хто хоче двомовності, може використовувати її де завгодно, але не в державному управлінні. Якщо хочете використовувати російську мову на роботі – не йдіть в управлінці. Я не розумію Авакова, який розмовляє російською мовою, не розумію президента, який іноді дає інтерв’ю російською мовою. Це його особиста справа – розмовляй зі своєю Лєною російською мовою”, – додав він.

Источник: bbcccnn.org

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Слухай, розмовляй зі своєю Лєною російською мовою!” Кондратюк гостро розкритикував нову владу, заступившись за українську мову
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook