Доброволець АТО – Зеленському: Ти плюєш в душі тих, хто віддавав своє життя заради майбутнього цієї країни.. Гляди, бо як плюнемо ми – втонеш.

Насправді це велична подія. Наша армія, наче фенікс, постала з попелу. Це головне досягнення країни та її народу, наш головний здобуток, наша сила і міць.

Парад – це не помпезно, пафосно і дорого. Це демонстрація міці, це означає дати зрозуміти ворогу, що ми можемо дати по зубам. Це мотивація, це гордість.

Для мене особисто це той день, коли я, як ветеран, маю право одягнути форму і відчути знову гордість за те, що причетний до найкращої частини населення України.

Особливий день, коли я пишаюсь тим, що в далекому 2014 році, на початку нашої війни я зробив правильний вибір!

Минулого року парад для мене відзначився подією, яку я не забуду до скону. Маленька дівчинка дала мені цукерки і такі прості, але такі щирі слова подяки за мирне небо.. навіть спогад про це гріє серце таким теплом, що й досі виступають сльози..

Запам’ятай, зелене ти непорозуміння, яке помилково називають президентом моєї країни – такі почуття не купиш за гроші! І не відкупишся від них якоюсь смердючою тисячею! Ти плюєш в душі тих, хто віддавав своє життя заради майбутнього цієї країни, в душі рідних справжніх героїв, які дивляться на нас з небес і в шоці від тебе і твоїх посіпак! Гляди, бо як плюнемо ми – втонеш.

Ти просто боїшся дивитись на тих, в кого, навідміну від тебе, не забракло духу піти і захищати країну зі зброєю в руках. Тобі страшно й стидно дивитись нам в очі, ти ненавидиш нас за те, що ми вказуємо тобі на твоє малодушшя.

Єдиний плюс з того, що парад відмінено – це той факт, що справжні воїни не повинні будуть віддавати військове вітання тобі, уклоністу і боягузу. Маріонетці та жалюгідній пародії на головнокомандувача.

Нашому параду – бути! Зустрічаємось 24 серпня на Хрещатику.

Orest Karakevych

Источник: bbcccnn.org

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Доброволець АТО – Зеленському: Ти плюєш в душі тих, хто віддавав своє життя заради майбутнього цієї країни.. Гляди, бо як плюнемо ми – втонеш.
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook