Зеленський зміг витягти 15 моряків з пазурів Путіна, Україна завмерла в очікуванні

Договір відбувся в Парижі

Зовнішньополітичні радники країн-учасниць нормандського формату домовилися про обмін полоненими протягом місяця. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко.

Пристайко уточнив, що зустріч радників лідерів нормандської четвірки відбулася 12 липня в Парижі. На ній обговорювалася можливість обміну полоненими форматів 10 на 10 або 15 на 15. Він додав, що головним завданням при цьому є розблокування процесу обміну всіх на всіх.

«протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, як ми назвали, наших полонених. Президент Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15, в принципі ми не замикаємося навколо кількості людей, наше завдання — обміняти, отримати наших людей назад і розблокувати цей процес обміну всіх на всіх, про який ми говоримо і який досі був заблокований «, — заявив Пристайко.»Протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, як ми назвали, наших полонених. Президент Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15, в принципі ми не замикаємося навколо кількості людей, наше завдання — обміняти, отримати наших людей назад і розблокувати цей процес обміну всіх на всіх, про який ми говоримо і який досі був заблокований «, — заявив Пристайко.

Брифінг Вадима Пристайка за підсумками зустрічі радників лідерів "Нормандської четвірки"YouTube: https://youtu.be/uruPHrHX8qo

Gepostet von 5 канал am Dienstag, 16. Juli 2019

Раніше повідомлялося, що українським морякам продовжують арешт на 90 днів. Про це повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

Слідче управління ФСБ Росії звернулося до суду з клопотанням про продовження на 3 місяці арешту українських моряків, захоплених у Керченській протоці. До 26 жовтня.

Источник: znaj.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський зміг витягти 15 моряків з пазурів Путіна, Україна завмерла в очікуванні