Жyрнaлiстu рoзвiдaлu пpaвдy пpo бaтькiв Зeлeнcькoгo: «Цi людu кaзкoвo бaгaтi»

Журналістка з Казахстану побувала в гостях у батьків Володимира Зеленського , президента України

Після цього вона заявила, що була вражена простотою, щирістю і неймовірною добротою батьків Володимира Зеленського. Її зустрів у під’їзду батько президента Олександр Семенович – без перевірок і охорони, а потім запросив додому на каву.

У квартирі було все скромно, хоча затишно, багато червоного кольору – меблі, килими.

«Чесні, виховані, порядні, скромние.Нашему президенту є чим пишатися, а їм своїм сином», «Зеленський – старші, як і їхній син, гідні поваги. Яблуко від яблуні далеко не котиться. Спасибі, шановні, Зеленський – батьки, за сина, спасибі за хорошу людину, спасибі за хорошого Президента »,« Так живуть порядні люди, і такого сина виховали, вчіться панове депутати »,« Багатство, яке вимірюється грошима – це порядність, душевну тепло! Ці люди казково багаті, не в приклад депутатам », – відзначили користувачі.

Також люди в мережі написали, що головне багатство батьків – це діти. Адже їм є чим пишатися. Сім’я у президента хороша і батько і мама, всім би таких батьків, які змогли виховати майбутнього президента. Чудова сім’я, інтелігентні, скромні, добрі !!! Низький їм уклін, виховали сина чесним, порядним, світлою людиною !!! Він їх гордість, а тепер і наша гордість-наш народний президент »,« Просто люди, простота побуту, свої сімейні проблеми і радості! Здоров’я всієї сім’ї », – додали люди.

До цього ми повідомляли, що батьки Зеленського були незадоволені кількістю брехні, яку пишуть в ЗМІ про їх сина. У них навіть це відбилося на здоров’ї. Римма і Олександр Зеленський не розумію, звідки конкуренти по виборах брали стільки інформації для маніпуляцій.

Politeka

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Жyрнaлiстu рoзвiдaлu пpaвдy пpo бaтькiв Зeлeнcькoгo: «Цi людu кaзкoвo бaгaтi»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook