Нарешті! Поліція почала розшук п0кидька, який знущався над бійцем АТО (ВІДЕО)

Поліція Хмельниччини оголосила в розшук блогера, який знущався над бійцем АТО

Поліція Хмельницької області висловлює подяку усім небайдужим громадянам, які не дозволили залишитися поза увагою суспільства зухвалому злочину, вчиненому відносно учасника АТО скандальним блогером.

Наразі детективи з Хмельницького відділу поліції оголосили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Доведення цієї справи до логічного завершення і притягнення хулігана до відповідальності для них стало справою честі.

Нагадаємо, що в липні поточного року соціальні мережі та ЗМІ облетіло ганебне відео, на якому блогер із Бердичева Артур Сороченко відверто на камеру знущається над учасником АТО, ображає та б’є його. Ролик було знято таким чином, що важко було визначити, у якому місці це відбувається, до того ж, жодних заяв про подібне правопорушення в жодній областей зареєстровано не було.

Користувачі інтернету висловлювали чимало версій та припущень щодо місця події та особи потерпілого. Але детективи з Хмельницького відділу поліції, уважно дослідивши відеоматеріали та співставивши факти, з’ясували що подія відбувалася у Хмельницькому і одразу розпочали кримінальне провадження.

Наступним кроком став пошук потерпілого. До цього процесу долучилися абсолютно всі поліцейські – і слідчі, і працівники кримінальної поліції, і дільничні офіцери.

І це дало свій результат – учасника АТО з відео впізнали та знайшли. Чоловік після інциденту дійсно нікуди не звертався зі скаргою з цього приводу, але після спілкування з правоохоронцями вирішив написати заяву про злочин, аби зловмисник відповів перед законом за свої дії.

Далі детективи зібрали доказову базу та добилися, аби блогеру заочно оголосили підозру та суд дав дозвіл на його затримання.

Наразі громадянин Артур Сороченко, підозрюваний у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 статті 296 Кримінального кодексу України, офіційно оголошений у розшук.

Поліція Хмельниччини звертається до всіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо його можливого місця перебування, з проханням на умовах повної конфіденційності надати цю інформацію до найближчого відділення поліції або за номером 102.

Давайте разом доведемо цю справу до логічного завершення і змусимо порушника відповідати перед законом!

Оперативний

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нарешті! Поліція почала розшук п0кидька, який знущався над бійцем АТО (ВІДЕО)
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook