«Яке русос? У мене тризуб на паспорті!»: Інцидент з українцями в Іспанії підірвав мережу

В Іспанії під час туристичної екскурсії українських громадян назвали росіянами. Інцидент викликав бурхливий відгук в мережі. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла професор кафедри політології, соціології та культурології в харківському педагогічному університеті Галина Куц, передають Патріоти України.

«Їдемо на одноденну екскурсію з Іспанії до Франції. Екскурсія російськомовна. В автобусі є українці але більшість — росіяни. Кордони в Європі умовні. Але на виїзді з Іспанії в автобус заглянув іспанський митник і, глянувши на пасажирів, запитав гіда:»Італьянос?» Гід відповіла: «Русос», — написала вона.

«Мене ніби струмом ударило! Яке русос? У мене тризуб на паспорті! Виявилося, що не мене одну напружила ця фраза. Дівчина з першого сидіння повернулася до подруги і голосно говорить: «Ти хочеш бути русос?» «Ні!»- відповіла подруга . «І я не хочу», — сказала дівчина. Гід моментально зреагувала і швидко сказала іспанському митнику: «Украінос е Русос», — додала Куц.

Після цього дівчина спокійно і ввічливо звернулася до гіда: «Скажіть, будь ласка, ви португальців також називаєте іспанцями? Ви їх також плутаєте?». На що гід роздратовано відповіла: «Ні! З чого ви взяли?»

«Чому ж ви тоді плутаєте українців і росіян? Чому називаєте нас росіянами?» — задалася питанням туристка. «Тільки будь ласка, давайте без всього ось цього!» — відрізала гід.

Користувачі мережі підтримали пост Куц численними лайками і перепостами. «Молодці, не кожен так зробить!», «Просто супер, де ті дівчата, хочеться їм руки потиснути», — прокоментували вони.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

«Яке русос? У мене тризуб на паспорті!»: Інцидент з українцями в Іспанії підірвав мережу
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook