Журналіст: “За 28 років існування цієї держави бачив всіх глав президентських офісів-адміністрацій, але таке вперше”

Популярний блогер і журналіст Андрій Капустін у своєму блозі пише про те, що за 28 років незалежності України він бачив усіх глав президентських офісів-адміністрацій. Причому, багатьох не тільки бачив, а й знав особисто, але, щоб хоч один з них так відверто і публічно куражився і хизувався своєю посадою, одночасно дискредитуючи інститут офісу-адміністрації глави держави, як діючий глава Офісу президента, пригадати не можна.

Андрій Капустін пише, при цьому незрозуміло – чи то він в дитинстві чогось не доїв, то чи через кураж мстить комусь за раніше нереалізовані амбіції, то у нього великі сeксуальні проблеми, то він просто хронічний неадекват. Це навіть не нешкідливий міщанин-шляхтич. Це вже гірше, ніж Шарsков, дорвався до підвідділу очищення.

За словами журналіста, фото з недавнього вояжу в Сен-Тропе Андрія Богдана лише підтверджує самі неприємні думки. На фото Богдан під час куражу на весіллі свого дружбана з Мін’юсту Андрія Довбенка. «Фото, що характерно, розмістив у себе в ФБ на радість нам сам Шаріков-Богдан … І ця картинка виглядає набагато мерзенніше навіть, ніж фото нардепів на тлі вбитих ним тварин … Хоча, здавалося, що мерзенніше цього вже нічого бути не може … », – резюмував журналіст.

Источник: marik.co.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Журналіст: “За 28 років існування цієї держави бачив всіх глав президентських офісів-адміністрацій, але таке вперше”
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook