П’ять років ми жили в брехні! Тож давайте згадаємо перемоги славетного полководця Порошенка

Щоб закінчити війну потрібно почати говорити правду. Готові послухати?

1. Порохоботи скандують “Ні капітуляції” і вимагають від Зеленського відмовитися від мирного врегулювання і відправити армію штурмувати Донецьк і Луганськ, цитата їх слів “мир, але після перемоги!”. А чого ж ваш славетний полководець Порошенко не звільнив Донецьк і Луганськ під час своєї президентської каденції? 🤔 Армію з колін піднімав? Зачекайте, так Порошенко ж ще з 2016 року почав розповідати, що ми “щит Європи” і що він вже підняв армію з колін.

2. Кілька слів про “щит Європи”. Приберіть слово “Європа” і замініть його на “НАТО”. Ви реально вірите, що ми врятували НАТО від Путіна? 😄 Ми?! Врятували НАТО? 5-ть років ми жили в брехні – кондитер Порошенко, треба це визнати, вміє розповідати казочки, вміє він, собака, “зраду” загорнути в яскраву цукеркову обгортку з написом “Перемога”.

3. Тож давайте згадаємо перемоги славетного полководця Порошенка:

а) Сепари нам влаштували 2 котла. Порошенко сепарам – нуль котлів.

б) Влітку 2014 року наші вже були на околицях Луганська та Донецька. У Донецьку була бригада Гіркіна, яку Порошенко випустив зі Слов’янська, а от Луганськ взагалі був майже порожнім і там було лише кілька сотень бойовиків. Порошенко заборонив тоді штурмувати Донецьк і Луганськ.

в) Донецький аеропорт Порошенко здав не в січні 2015-го, а ще раніше – в Мінську, коли “переговорники” Порошенка відписали ДАП сепарам (Мінськ, осінь 2014), а славетний полководець Порошенко, згодом, лише виконав ці домовленості і здав ДАП.

г) За часiв правління славетного полководця Порошенка згоріли найбільші склади з боєприпасами, відкрилися сотні нових магазинів Рошен, але при цьому жодного патронного заводу.

д) Всі 5-ть років війни Кремль постачав Порошенковi запчастини для бойової техніки і дизельне паливо для наших танків через Медведчука. В обмін Порошенко дозволив Медведчуку скуповувати наші ЗМІ.

4) Порохоботи, якщо ви хочете штурмувати Донецьк і Луганськ, то беріть Порошенка (він буде вести вас в бій), беріть депутатів БПП і Народного фронту Яценюка, всіх повнолітніх дітей цих мародерів і вперед!!! Вас ніхто не тримає.

P.S. Капітуляція – це слово, яким можна описати перші 5-ть років війни. Постійна, буквально щоденна капітуляція і торгівля на крові…

Джерело

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

П’ять років ми жили в брехні! Тож давайте згадаємо перемоги славетного полководця Порошенка
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook