Зеленський відправить Путіна в нокаут, перемога близька як ніколи: «будуть великі проблеми»

У президента України Володимира Зеленського з’явився реальний шанс переграти президента РФ Володимира Путіна

Відомий американський історик, професор історії кафедри Річарда Левіна Єльського університету Тімоті Снайдер провів лекцію в Києві.

На ній Тімоті дав Зеленському та українцям важливі поради по боротьбі з окупантами Путіна, а також розповів, які помилки зробив Порошенко під час своєї каденції, повідомляє BBC Ukraine.

В першу чергу, Снайдер переконаний, що якщо Європа хоче продовжити своє існування, то їй необхідно активно співпрацювати з Україною.

«Якщо Європа збирається продовжувати своє існування, вона буде існувати шляхом розширення і залучення нових членів, і найважливішим з них є Україна» – сказав історик.

Американець так само розповів, чим викликана зміна поколінь в Україні і які помилки допустив Порошенко.

«Я думаю, у пана Порошенка була проблема в тому, що війна у нього в достатній мірі витіснила майбутнє. Він проводив кампанію під гаслом «Армія! Мова! Віра! ». А це постійні речі. Я думаю саме в цьому президент Порошенко і програв. Його визначення успіху полягало в тому, що ми знаємо, ким ми є. Це важливо, але політика – це завжди про те, що буде далі. І у пана Зеленського була перевага, тому що українці хотіли думати про майбутнє за межами того, що Росія вчинила»

Під час свого виступу, Снайдер зазначив, що ідея створити український інститут російської мови – це дуже доречна думка, так як реалізація цього позбавить Путіна найголовнішого.

За його словами якщо з’явиться український державний інститут російської мови і культури президент РФ Путін не буде радіти. Адже він завжди стверджує, що піклується про «російський світ» і тільки він особисто і російська держава можуть захистити його.

«А якщо інші держави теж подбають про мову? Українська культурна політика може полягати в тому, що українці – це державна мова, мова культури, головна мова освіти, але, одночасно, російська мова – це хороша річ і можна підтримувати її в певній мірі. Українці, білоруси та казахи просто віддали Росії монополію на російську. Це не природно, це не нормально, це варто змінити. Таке рішення буде великою проблемою для пана Путіна», – підсумував експерт.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський відправить Путіна в нокаут, перемога близька як ніколи: «будуть великі проблеми»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook