Кpaщe тpuмaйтe язuк зa зyбaмu! Вu ж нe poзyмiєтe, щo poбuтe: вeчiрня зaявa Пoрoшeнкa дo Зeлeнcькoгo пiдiрвaлa мeрeжy

Петро Порошенко заявив, що нова влада взагалі не розуміє, що відбувається в Україні. Інакше, б представники команди Зеленського тримали б язика за зубами, а не кидалися безпідставними звинуваченнями. Подробиці повідомляє Страна. ua.

Екс-президент вирішив стати на захист тих, хто вийшов на акцію “Ні капітуляції”. І жорстко відповів тим, хто образив мітингувальників.

“Фрази про “проплачений Майдан” свідчать про повне нерозуміння процесів, які відбуваються в країні”, — написав колишній гарант у Twitter.

Проте, все ж таки відзначив, що дехто у цій владі таки визнає, що бовкнув зайвого. 

“Добре, що у пана Арахамії вистачило мужності вибачитися перед учасниками акції. Я так розумію, що цієї мужності не вистачило у пана Богдана”, — написав Петро Олексійович.

Екс-президент наголосив, що такими словами державні мужі ображають Героїв України. А такого права їм ніхто не давав.

“Ветерани своїм життям, своєю участю в захисті Україні заслуговують, щоб їх чули і щоб на них не вішали ярлики” проплачених майданів”, — обурився Петро П’ятий.

Коментуючи слова Давида Арахамії про майдан, який нібито відбувався за гроші, Петро Порошенко сказав, що він образив багатьох українців. Крім того, екс-президент заявив, що нова влада взагалі не розуміє, що відбувається в Україні. Тому й з’являються такі недолугі заяви, за які потім доводиться вибачатися. 

Источник: www.bn24.biz.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кpaщe тpuмaйтe язuк зa зyбaмu! Вu ж нe poзyмiєтe, щo poбuтe: вeчiрня зaявa Пoрoшeнкa дo Зeлeнcькoгo пiдiрвaлa мeрeжy