Білецький: Не Зеленському вирішувати, віддавати наші території чи ні

Лідер політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький записав відеозвернення до президента України Володимира Зеленського після його візиту в Золоте. Відповідне відео опубліковано на YouTube.

Білецький коментуючи розмову Зеленського та добровольця Дениса Бурштину під час відвідин міста Золоте Луганської області, висловився з приводу ставлення місцевого населення до українських військових в Золотому.

«Якщо ви вирішите ці загрози виконати і викинути звідси ветеранів, то замість кількох десятків людей на наступному тижні там буде тисяча. А якщо з тисячею не вийде, там буде десять тисяч», — сказав Білецький.

За його словами, перш за все, президент повинен думати про безпеку і враховувати думку бійців української армії. Він також зазначив, що на Донбасі залишилися жити ті, хто підтримував армію України.

«З цієї сторони знаходяться ті, хто підтримував українську армію, ті, хто самі пішли в українську армію. Їх думку, їх безпека — це те, про що повинен думати президент країни», — сказав Білецький.

Лідер «Нацкорпусу» підкреслив, що ветерани мають право залишатися в Золотому.

«…мають таке право, мають право на особисту думку, яку вони висловлюють до президента цієї країни, вони заробили це право своєю кров’ю. Вони мають право перебувати не в Києві, не в Офісі президента або в зручній квартирі, вони мають право перебувати в Золотому для того, щоб наші позиції, які були кров’ю відвойовані, не здавали. Ви думаєте, що нас зламає ваше бажання домовиться з ворогом за будь-яку ціну, Україна цю ціну заплатила, не ви її заплатили, не вам все-таки вирішувати, віддавати наші території чи ні», — заявив Білецький.

Спасибо за просмотр!

Нагадаємо, раніше добровольці опублікували відео, де президент України спілкується з ветераном АТО на підвищених тонах. Президент закликав ветеранів здати зброю — ті відмовилися.

Після публікації відео Штаб ООС заявив, що президент спілкувався в Золотому не з військовими, а з порушниками закону.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Білецький: Не Зеленському вирішувати, віддавати наші території чи ні