«Слуги народу» заблокували трибуну з вимогою не дозволити заколоту і покарання Федини за держзраду

Сьогодні розминка у Верховній Раді вийшла досить емоційною. Фракція «Слуга народу» повним складом вийшла красиво до трибуни і пообіцяла звертатися в правоохоронні органи, тому що є ненависть в суспільстві і загроза заколоту.

Тому як пройдені вже все «червоні лінії», адже лунають публічні заклики до ветеранів і добровольцям до заколоту, а також заклики – знищити Верховного Головнокомандувача. І взагалі державна зрада – це вже не страшилки. Як передає replyua.net , про це у своєму блозі пише журналіст Мар’яна П’єцух.

Вона зазначає, звичайно ж, «слуги народу» такою заявою мали на увазі слова нардепа «Європейської Солідарності» Софії Федини в Стрімі, що Зеленський представив себе безсмертним, забувши, що в зоні ООС випадково або невипадково може вибухнути граната.

Нардеп від «ЄС» Яна Зінкевич у відповідь на масовий вихід відповіла, що «слуги» краще б дивилися не на Софію Федину, а на свого Євгена Шевченка, якого треба взяти під варту СБУ, тому що він виступав у пропагандистському російському телеефірі і там від імені України заявив, що готовий зустрічатися з терористами. За словами Мар’яни П’єцух, взагалі, як натякнула Яна, нехай президент надалі фільтрує те, що говорить.

Тому що дивно чути від людини, який чотири рази тікав від повісток, заклики йти в армію людям, які захищали Україну в найгарячішою фазі війни.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

«Слуги народу» заблокували трибуну з вимогою не дозволити заколоту і покарання Федини за держзраду