Зеленський дуже втомився, з’явилося тривожне звернення Богдана: “Він змучений…”

Глава держави Володимир Зеленський болісно сприймає негатив на свою адресу

Про це в інтерв’ю журналістам розповів голова Офісу президента України Андрій Богдан, передає Українська правда.

За його словами, президент Володимир Зеленський втомився від негативу з боку українського суспільства і дуже болісно його сприймає на свою адресу.

Більш того, як розповідає Андрій Богдан, глава держави сильно переживає через критику дій нинішньої влади народом.

“Я більш такий звиклий, я іноді йому кажу: “Перестань читати Фейсбук, перестань читати Інтернет, це спотворена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії”. Це 100 відсотків правди. Але для нього це дуже болісно”, – підкреслив керівник ОПУ.

“Він сильно за це переживає. Він дійсно змучений”, – додав Андрій Богдан.

За словами глави Офісу президента України, Володимир Зеленський використовує свою популярність для того, щоб виправити імідж України серед країн цивілізованого світу.

“Він дуже сильно старається, весь час кудись їздить, у нього багато міжнародних зустрічей рівня, Порошенко і не снилося. Він дуже популярний вже в світі людина. Оскільки така зацікавленість, треба якось використовувати на благо держави, залучати інвесторів, запрошувати людей, запрошувати політиків, пояснювати, що у нас відбувається, поправляти імідж держави. А це дуже важко. Це дуже багато сил забирає і енергії”, – резюмував Богдан у спілкуванні з журналістами.

Раніше Андрій Богдан розповідав про те, хто насправді керує Україною. За його словами, після зміни влади в Україні здійснює керівництво країною зовсім не Володимир Зеленський, а громадянське суспільство, і це дійсно так. Разом з тим Богдан визнав, що більша частина рішень все-таки приймається саме главою держави.

«Я вважаю, що країною керує громадянське суспільство. Ну, це правда. Можу пояснити чому. Рішення в країні приймає президент. Абсолютна більшість. Ці рішення емоційні, інтуїтивні, вони іноді не є глибоко філософськими і не є рішеннями, які приймає кадровий дипломат або кадровий менеджер», – зазначив Богдан.

Він додав, що рішення спрямовані на те, щоб розвивалася країна і громадянам України було легше і простіше жити.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський дуже втомився, з’явилося тривожне звернення Богдана: “Він змучений…”