“Не воював на Донбасі, а займався рекетом і розбоєм”: ЗМІ оприлюднили сенсаційні факти про добровольця Янтаря

З’явилися нові подробиці про діяльність ветерана полку “Азов” (підрозділи спеціального призначення Національної гвардії України), активіста миколаївського відділення політичної партії “Національний корпус” Дениса Янтаря, який вступив в словесну перепалку з Президентом України Володимиром Зеленським у м Золоте (Попаснянський район Луганська область ).

Про це повідомило інтернет-видання korupciya

Як повідомило джерело в коментарі журналістам, Янтар не брав участі в бойових діях, а займався “зачисткою” мирних жителів на Донбасі. Крім того, він міг бути причетним до вбивства місцевого жителя.

“Янтар поранень і контузій не має, однак кілька разів потрапляв під обстріли, зокрема під час розграбування одного з будинків місцевих жителів. Але сам” ветеран “часто розповідає про те, що брав участь в боях”, – заявило джерело.

За словами джерела, глава “Нацкорпусу” в Миколаївській області та його “бійці” займалися переважно рейдерством і рекетом, обкладаючи даниною бізнесменів і “віджимаючи” урожай у селян.

“У березні минулого року під гаслом відставки губернатора Олексія Савченка (в минулому – міліціонера) захопив з бандою Миколаївську ОДА (обласну державну адміністрацію), взявши в заручники депутатів облради”, – додало джерело.

Нагадаємо, 26 жовтня Президент Зеленський прибув до населеного пункту Золоте на Донбасі, де зустрівся з військовослужбовцями Збройних сил України. Там в словесну перепалку з Президентом вступив Денис Янтар, який розкритикував його рішення по розведенню військ в Донбасі.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Не воював на Донбасі, а займався рекетом і розбоєм”: ЗМІ оприлюднили сенсаційні факти про добровольця Янтаря