Країну трясе! На митниці вібувається не мислиме! Нефьодов зробив неочікувану заяву

Митні платежі у липні-жовтні 2019 року виросли на 2,4% або на 106 мільйонів доларів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це голова Державної митної служби Максим Нефьодов написав у Facebook.

“Ось динаміка митних платежів за той час, поки наша команда створює Нова митниця. При цьому вартість оподаткованого імпорту за цей час знизилась на 0.8% (газ і нафта падають в ціні на світових ринках). То хто запускає міф, що “у Нефьодова не дуже виходить?”, – підкреслив він.

“Вчора було цікаве обговорення на комітеті податкової та митної політики. Зараз йде гойдалка – ми або робимо системну реформу митниці і звільняємо старі кадри (перші 500 вже готуються на вихід) або “не розхитуємо човна і використовуємо ті ж методи, що і раніше”.

Під цю гойдалку запускаються купи міфів. Просто думайте, кому це вигідно”, – додав голова митниці.

За словами Нефьодова, його завдання – будувати митницю, яка працює по закону, а не по телефонному праву.

“Моє завдання просте як двері – будувати митницю, яка працює по закону, а не по телефонному праву. Яка користується довірою суспільства. Яка платить співробітникам адекватні зарплати – але і карає всіх неадекватів у власних рядах.

Яка працює швидко і непомітно для білих імпортерів-експортерів. Точно знаю, що більшість членів комітету поділяють таке бачення. І перемогти корупційну гідру ми можемо тільки разом. То зробимо їх разом?”, – написав голова митної служби.

Нагадаємо, в інтерв’ю УП голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Офіс президента користується послугами колишнього голови Служби безпеки ексвіце-прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського для консультацій щодо митниці.

“Так, він нас консультує. Але реальним керівником митниці є Максим Нефьодов. Я в нього дуже сильно вірю, і це моє особисте і надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував ці свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажемо так, дуже не вдається”, – сказав Богдан.

Богдан заперечує, що Хорошковський є “тіньовим керівником” митниці. За словами керівника ОПУ, команда Зеленського обрала консультантом Хорошковського, тому що його рекомендували “і друзі, і недруги”. Мовляв, за 2 роки поки Хорошковський очолював митницю, доходи зросли в 4 рази.

Керівник ОПУ називає чинного керівника митниці Максима Нефьодова “професійною людиною з чистими помислами”, однак вказує, що стара системи митниці, яка ще на сьогоднішній день керує, робить усе, щоб саботувати як діяльність Нефьодова, так і життя країни, оскільки доходи від митниці впали дуже суттєво.

Джерело

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Країну трясе! На митниці вібувається не мислиме! Нефьодов зробив неочікувану заяву