Пaшuнcькuй в СlЗ0 пoкyсaв cпiвкaмeрнuкa і вuмaгaє пiдтрuмкu aртuлeрiї. Що відбувається? (Відео)

Пашинський в СІЗО божеволіє, або навмисно грає психічно хворої людини.

Він може ночами вити і не давати спати іншим арештантам. Арештант Пашинський вкрай агресивний і провокує адміністрацію колонії на агресію проти себе.

Про це повідомляє видання Час з посиланням на співробітників адміністрації Лук’янівського СІЗО.

«Арештант Пашинський вкрай агресивний. Відмовляється є разом з іншими ув’язненими. Спеціально випорожнюється в камері на власному ліжку, щоб спровокувати співробітників адміністрації на агресію проти себе. На перший погляд здається, що він зійшов з розуму, проте у нас вже були такі персонажі. Спеціально грали роль психічно хворих для того, щоб їх перевели в лікарню. Ми на провокації не піддаємося і це ще більше злить арештанта Пашинського. Вчора він і зовсім покусав свого сусіда по камері і ми були змушені переселити його в карцер де він цілу ніч просив підтримки артилерії. Він на повному серйозі імітував розмову по рації і просив підтримки артилерії ».

Раніше повідомлялося, що підозрюють у звірячих злочинах Сергій Пашинський намагався перерізати собі вени, щоб його перевели на лікарню.

Сергій Пашинський швидше за все вийде із зони вже старим дідусем. Велику частину життя він проведе в колонії строго режиму, або в колонії для довічно засуджених. Все залежить від того, скільки зможуть довести слідчі

Сергія Пашинського підозрюють в серії важких злочинів.

Снайперський вогонь на Майдані, поставка в армію неякісних мінометів, розпил оборонного бюджету країни, вибухи на військових складах, здача Криму і це далеко не повний список злочинів де фігурує Пашинський.

А адже його попереджали ще в 2014 році, що кара обов’язково буде!

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду

ої людини.

Він здатний ночами кричати а також не давати відпочивати іншим в’язням. Ув’язнений Пашинський вельми ворожий а також викликає адміністрацію колонії на агресію проти себе.

Про це інформує видання Время з гіперпосиланням на працівників адміністрації Лук’янівського ізолятора.

«Арештант Пашинський вельми небезпечний. Не бажає харчуватися спільно з іншими ув’язненими. Навмисно гадітся в камері в своєму ліжку, для того щоб викликати працівників влади на агресію проти себе. На перший уявлення здається, що він зійшов з розуму, проте близько нас раніше перебували подібні герої.

 Навмисно виконували роль психічно пацієнтів з метою того, щоб їх перекинули в клініку. Ми на провокації ніяк не піддаємося а також це ще більш дратує в’язня Пашинського. Напередодні він і рішуче закусав власного співкамерника і ми були змушені переселити його в карцер де він круглу ніч благав допомоги артилерії. 

Він в абсолютному серйозі наслідував діалог по рації а також просив допомоги артилерії ».

Источник: www.bn24.biz.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Пaшuнcькuй в СlЗ0 пoкyсaв cпiвкaмeрнuкa і вuмaгaє пiдтрuмкu aртuлeрiї. Що відбувається? (Відео)