Знавіснілий Охлобыститин зухвало висловився про українців: «Єдина біомаса»

Скандальний російський актор Іван Охлобистін, відомий своєю любов’ю до бойовиків «ДНР» вважає, що незважаючи на нинішні події, українці і росіяни «будуть братами і добрими сусідами»

Про це одіозний артист розповів в інтерв’ю російським ЗМІ.

Фанат «руського світу» Охлобистін переконаний, що зараз Україна переживе «глобальні геополітичні зміни».

Кейт Міддлтон плюнула на критику і Єлизавету II, скандальні кадри: «одягла на себе…»

«Багато патріоти роблять помилку, вважаючи, що Україна загине. Ні фіга вона не загине – тому що сьогодні вона переживає все те, що у нас було в кінці 80-х – початку 90-х. А це глобальні геополітичні зміни. У підсумку, я думаю, ми все одно будемо братами, друзями, добрими сусідами. Тому що неможливо розлучити одну єдину біомасу», – каже скандаліст.

У промовах Охлобистіна є впевненість, що після зміни кількох поколінь можна буде говорити про «примирення братніх народів» .

«Кілька поколінь можуть, звичайно, вирости з гаслом «Москаляку на гіляку». Але пройде час, цей морок розвіється», — вважає актор.

Як повідомлялося раніше, відомий своєю підтримкою самопроголошеним республікам на Сході України російський актор Іван Охлобистін отримав заборону на в’їзд до Великобританії на фестиваль російського кіно.

Актор повинен був бути присутнім на показі фільму з його участю на фестивалі російського кіно в Лондоні. Рішенням Британського уряду Охлобистіну заборонили бути присутнім на всіх заходах фестивального тижня. У Лондоні показували фільм «Тимчасові труднощі», в якому знявся відомий актор.

Представник Охлобистіна Максим Брусницын стверджує, що ця заборона ніяким чином не пов’язаний з відвідуванням незаконного формування «ДНР» у листопаді 2014 року.

Після цього віроломного вчинку українські активісти вимагали від британських властей закрито в’їзд акторові. Охлобистін отримав візу, але потрапити на фестиваль все одно не зможе. Нагадаємо, 30 листопада 2014 року Іван Охлобистін, незважаючи на заборону СБУ на в’їзд в Україну, відвідав самопроголошену донецьку республіку. Метою його візиту було надати підтримку так званої Новоросії та презентація нового фільму. Крім того, з собою актор привіз подарунки для тоді ще живого ватажка терористів Мотороли.

Источник: bbc-ccnn.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Знавіснілий Охлобыститин зухвало висловився про українців: «Єдина біомаса»