Нaвiть нe вiрuтьcя, щo йoмy цe вдaлocь: пoгляньтe хто внoчi вніс рeкoрднy зaстaвy і вже на cвoбoдi

Вчора Україна потряс грандіозний скандал. Простий український депутат вніс за себе заставу в розмірі 90 мільйонів гривень.

Ім’я цього депутата Ярослав Дубневич.

Тепер вдумайтесь, простий український депутат з зарплатою 25 тисяч гривень на місяць вніс за себе заставу в розмірі 150.000 тисяч зарплат викладача або вчителя.

Ви вдумайтеся, скільки він вкрав з українського бюджету, щоб без проблем за кілька годин внести астрономічний заставу.

Дубневич прийшов до влади завдяки бійні на Майдані. Був спонсором Віталія Кличка і найближчим другом олігарха Порошенко.

Відразу ж після Майдану одягнув вишиванку і не знімав її 5 років. Він голосніше всіх закликав вбивати «Сепар» на Донбасі і продовжувати війну до останнього!

Примітно, але Дубневич і його брат займалися військовими поставками і реконструкцією «Укрзалізниці»

Він очолював найважливіший комітет у Верховній Раді і по суті стояв за тендерами, які вигравали його ж фіктивні компанії.

Слідчі підозрюють, що Дубневич може бути причетний до розпилу понад 10 мільярдів гривень на військових замовленнях і закупівлі в «Укрзалізниці».

Тепер відповідь на питання. Чи не є члени блоку Порошенко військовими злочинцями? чи не є мародерство і корупція під час війни військовим злочином?

Тепер ясно чому 99% громадян України живуть як скоти, а 1% краще ніж арабські шейхи … Вони вкрали у нас країну і 5 років вбивали нас! Вони грабували нас як худобу, посилали на забій, а ті, що вижили масово виїжджали до польських панів на плантації …

З позитивного. Слідчі почали массірвоанное наступ на банду Порошенко. Щодня проходять обшуки, конфіскацяіі і арешти військових злочинців режиму Порошенко.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями, якщо підтримуєте справедливе покарання для Порошенка і членів його режиму!

ELISE JOURNAL

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нaвiть нe вiрuтьcя, щo йoмy цe вдaлocь: пoгляньтe хто внoчi вніс рeкoрднy зaстaвy і вже на cвoбoдi