Мама на новий рік відкрила дитині «Кіндер сюрприз» і одразу викликала поліцію

Син Софії Браун отримав в подарунок чергову шоколадку. На упаковці були намальовані «Міньйон», тому мама вирішила, що там буде якась іграшка з цієї серії. Але як тільки вона відкрила кришку, всередині були виявлені наркотики! Історія трапилась в Великобританії.

Як правило, шоколадки Кіндер містять всередині інше пластикове яйце, а в ньому – іграшка. Відкрий його – і ти знайдеш там невелику іграшку. Софія, як і більшість батьків, не могла стежити за своїм сином кожну секунду, коли він грав в іграшки. Але, на щастя для матері, син підбіг до неї і запитав: ” Мама, ти можеш її відкрити? ”

Звичайно ж, жінка була шокована, коли побачила всередині шість таблеток наркотичного препарату. Їй навіть страшно уявити, що б сталося, якби хлопчик раптом проковтнув ці таблетки.

В даний час слідчі навіть не можуть висунути припущення, як ці таблетки потрапили в дитячу іграшку. «Ми зробимо все можливе, щоб з’ясувати, яким чином наркотичні речовини потрапили всередину дитячої іграшки ” – сказав начальник поліції округу.

Софія рада, що її син не зміг відкрити пластиковий контейнер, інакше він точно б проковтнув ці таблетки, прийнявши їх за цукерки!

Не забудьте поділитися цією важливою інформацією зі своїми близькими і друзями!

Мама на новий рік відкрила дитині «Кіндер сюрприз» і одразу викликала поліцію