Про це давно мріють усі! Рейтинг Зеленського злетить: Порошенко відправиться з островів відразу в Сl30 -Пальчевський

Андрій Пальчевський розповів, як Володимир Зеленський може легко підняти свій рейтинг. Таку заяву відомий український бізнесмен та телеведучий зробив в ефірі програми «Чому так?».

«Ми чудово розуміємо, як можна вирвати перемогу в боротьбі рейтингів. Якщо Володимир Зеленський буде падати в рейтингу, наприклад, у нього залишається дві палички-стукалочки. На сьогоднішній момент.

Потім цих паличок-рятівниць буде більше. Перша називається Петро Порошенко. Саджаєш у в’язницю – рейтинг на 30% вгору, ніякого сумніву. У вас є сумніви? У мене – ні. Тому, якщо буде падати рейтинг, Порошенко посадять у в’язницю, побачите», – заявив Пальчевський.

За його словами, Порошенко навряд чи більше всіх зацікавлений у високому рейтингу Зеленського.

«Коли впав рейтинг, більше всіх тремтів Петро Порошенко. Він повинен бути зацікавлений апріорі в тому, щоб рейтинг у Зеленського був досить високий, інакше, пам’ятаєте, як в анекдоті про вмираючого старого вірменина. Він каже: «Бережіть євреїв». -Чому євреїв?. – А то з ними покінчать, за нас візьмуться. Такий жарт.

Точно так само, бережіть рейтинг Зеленського, Петро Олексійович, втратите рейтинг – за вас візьмуться», – зазначив він.

Другой паличкою-виручалочкою для Зеленського Пальчевський назвав рішення про ринку землі. За його словами, рейтинг президента піде вгору, якщо він заборонить скасування мораторію щодо ринку землі.

Крім того, він розповів про мовну проблему, яка виникла в Україні.

Насамперед, він нагадав слова голови Венеціанської комісії, яка “не розуміє, що означає мовний закон в Україні”.

“Про це також сказав керівник наших сусідів, натякнувши що 34-38 відсотків населення України у побуті розмовляють російською. Я з цією цифрою категорично не згоден, я вважаю, що набагато більша кількість людей користуються російською мовою і не треба закривати на це очі”, – заявив він і викликав оплески в залі.

Також він підкреслив, що виступає за те, що Володимир Зеленський повинен увійти в історію як примиритель не тільки зовнішній, але і примиритель внутрішній.

“Можна ж поставити Львів і Донецьк, щоб вони знаходили спільну мову? Можна. Якщо цих людей буде об’єднувати третій чоловік, який прекрасно прислухається до думки і тих, і інших. Поки що мовна проблема стоїть дуже гостро”, – сказав Пальчевський.

Раніше Андрій Пальчевський заявив, що президент Володимир Зеленський в 2019 році виграв свою головну битву, оскільки країна уникла найгіршого.

«В цьому році все могло виявитися набагато гірше. Нас могла чекати інфляція – цього не сталося. Зміцнення валюти відбулося. Хочемо ми цього, чи ні. Краще, коли ти отримуєш у доларовому еквіваленті більше, ніж отримував на 10-15%. Правда, заслуги в цьому самого президента небагато. Тут головна заслуга Зеленського – що він виграв вибори і прибрав головного продавця України – Петра Порошенка. Який грав і грає до сих пір на цих зобов’язаннях», – зазначив він.

Про це давно мріють усі! Рейтинг Зеленського злетить: Порошенко відправиться з островів відразу в Сl30 -Пальчевський