“Допоможіть нашій донечці ходити самостійно”: Мама Настусі благає про допомогу

Настя народилася передчасно і була у важкому стані – не дихала самостійно відтак довго перебувала у реанімації, а після переведення до відділення недоношених у дитини ще й стався крововилив у мозок.

«Це призвело до утворення гідроцефалії. Після чого їй провели операцію на головному мозку, встановили шунтуючу систему. В 1 рік і 8 місяців сталася дисфункція, дитина перенесла ще одну операцію. Зараз у Настусі такі діагнози: гідроцефалія, спастичний тетрапарез, дисплазія тазостегнових суглобів, плоско-вальгусні стопи», – розповідає мама дівчинки.

Все це призводить до того,  що Настя відстає в розвитку від своїх однолітків, однак посилена реабілітація дає дитині шанс на відновлення і розвиток, вона вже навчилися тримати голову, перевертатися, сидіти, намагається повзати, вміє рахувати.

«Це для нас вже вагомі результати, але для того, щоб дитина змогла повноцінно самостійно розвиватися, потрібно не зупинятися на досягнутому. Для того щоб підняти дитину на ноги необхідно докласти величезних фізичних зусиль і матеріальних витрат. Один курс реабілітації для Настусі коштує 16 000 грн, на рік потрібно 3-4 рази, а це близько 60000 грн. Тому ми просимо Вашої допомоги, самим нам не впоратися. Будь ласка, допоможіть нашій дочці навчитися ходити самостійно», – просить мама Насті.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер рахунку 5168742724390673

Корнєва Марина

Джерело:korupciya.com

“Допоможіть нашій донечці ходити самостійно”: Мама Настусі благає про допомогу