“Слава російській зброї”: Притула “знищив” Ломаченка скандальною заявою. У Мережі паніка

Відомий український шоумен і телеведучий Сергій Притула висміяв боксера Василя Ломаченка за ролик із російським спецназом.

Колишній учасник Comedy Club, а нині волонтер, їдко прокоментував відео спортсмена про “силу православного духу” зі вдячністю “ввічливим людям”, яке чемпіон легкої ваги опублікував на своїй сторінці в Instagram.

  • “Спасибі! Прекрасний ролик! Давайте ще! Слава російській зброї! Чудо-богатирям, слава! Чому в ролику відсутні бурятські танкісти? Обурений!” – відреагував із глузуванням на ролик Сергій у коментарях під постом.

Нагадаємо, українські фанати боксу закидали Василя Ломаченка гнівними коментарями після публікації ролика з російським спецназом. Зокрема, боксера запропонували включити до списку на обмін з Росією військовополоненими.

Раніше спортсмен опублікував відео, на якому йде мова про “силу православного духу”, на тлі розмов про який в кадрі не раз з’являються російські спецслужби. Крім того, в кінці ролика його автори висловлюють подяку за допомогу у зйомках “Ввічливим людям”. Саме так називали військовослужбовців РФ, на формі яких не було розпізнавальних знаків.

Источник: bbc-ccnn.com

“Слава російській зброї”: Притула “знищив” Ломаченка скандальною заявою. У Мережі паніка