Україною керують люди, які не здатні приймати рішення, – Ляшко

Історія зі збитим “Боїнгом” показала, що в Україні відсутнє державне управління.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

“У мене почуття приниження за свою країну. Історія зі збитим “Боїнгом” і загибеллю майже 200 людей показала, що в країні абсолютно відсутнє державне управління. Сьогодні країною керують люди, які не здатні приймати рішення, які не здатні говорити правду, які не здатні займати позиції. Уявіть собі, вже після того, коли виступили лідери Канади, США, Британії, Австралії, наші виходять і розказують: а ми з самого початку знали, що збитий “Боїнг”, але ми тримали паузу і не казали. А яке у вас було моральне право мовчати й тримати паузу?”, – заявив Ляшко.

Він переконаний, що українська влада має вимагати міжнародного трибуналу по збитому пасажирському літаку в Ірані.

“Сьогодні ми читаємо повідомлення з Ірану – вони когось затримали й заарештували за збитий “Боїнг”. Кого вони затримали, кого заарештували, звідки українці це знають? Там загинули наші люди. Що має робити українська влада, якщо в неї є клепка і якщо це українська влада? Вимагати міжнародного трибуналу по збитому пасажирському літаку, вимагати притягнення до відповідальності, за прикладом МН-17 вимагати міжнародного трибуналу за участю країн, громадяни яких загинули, вимагати введення нових санкцій проти Ірану за збитий пасажирський літак”, – додав Ляшко.

“Де Україна, де її позиція, де українська влада? Ви можете уявити будь-яку іншу країну у світі: збивають твій літак, гинуть сотні людей, а в країні немає ні одного керівника, нікого немає? Проводять нараду керівники спецслужб на відпочинках в Куршевелі й ще чорт знає де. Всі, хто причетний до справи, нікого немає. Це аматорство, непрофесіоналізм. Історія ця показала, що ні кухарки, ні шути не можуть керувати державою. Це мають робити люди, які знають, чим вони займаються. Доля країни багатомільйонної, багатостраждальної країни – це не жарти в “95 кварталі”. Ти не маєш права жартувати ні з майбутнім дітей в цій країні, ні зі старшими людьми”, – наголосив Олег Ляшко.

Лідер РПЛ зазначив, що історія зі збитим літаком показала, що в Україні немає влади.

“Вся ця історія як лакмусовий папірець показала, що в Україні немає влади. Є територія, є держава, яку захищають воїни й небайдужі люди – але немає влади. Повна дискредитація, десакралізація, розвал державного управління, державних інституцій, спецслужб. Немає нічого. Хто за це платить? Кожен українець. Тому що ми вже бачимо, як буде реагувати влада. Вони покривають терористів, вони покривають Іран, бо вони не хочуть з ними сваритися. Вони завтра будуть домовлятися з чортом лисим, а платити за це будуть українці. Тобто ми всі повинні зробити висновок – треба міняти ситуацію, міняти владу, щоб країною керували відповідальні люди”, – сказав Ляшко.

Україною керують люди, які не здатні приймати рішення, – Ляшко