Ці знахідки принесуть вам удачу: Речі, які треба піднімати, якщо ви зустріли їх на своєму шляху

Деякі речі можна і навіть потрібно піднімати, коли вони потрапили вам на очі. Вони принесуть вам користь, якщо ви не пройдете повз.

Ось які речі потрібно піднімати, якщо ви зустріли на своєму шляху.

Ікона

Тим людям, які знайшли ікону, сам Бог послав образ святого або свій власний. Просто так він ніколи цього не робить. Тепер вам залишається лише підняти її, принести додому, і помолитися. Джерело

Це буде особлива молитва, адже знайдена ікона не тільки уособлює Господа, але ще і володіє додатковою позитивною енергетикою.

Монета

Гроші, які валяються на дорозі, довгий час вважалися дуже поганим знаком. Однак з часом з’ясувалося, що наші предки, які не піднімали монети, які лежать на землі, помилялися. Насправді вони для людини, яка їх знайшла, будуть служити оберегом.

Також знайдена монета — сигнал до швидкого збагачення. І якщо ви візьмете собі монету, яку знайшли — всесвіт зрозуміє, що ви готові до кращого життя. Тільки тоді він зможе послати вам добробут.

Робочий наручний годинник

Дуже важливо зрозуміти заздалегідь, чи працює годинник, який валяється на землі. Річ у тому, що, якщо він все ж не працює — такий годинник краще не брати. Він дійсно несе в собі негативну енергетику і не подарує вам нічого, крім горя і нещастя.

Якщо ж ви придивилися і побачили, що стрілки годинника йдуть як годиться — обов’язково підніміть його і заберіть собі. Але носити його не можна. Просто зберігайте у себе, як талісман. Це обов’язково принесе вам удачу і щастя, а також вижене з дому злих духів.

Ґудзик

Ось ґудзики люди у всі часи любили піднімати. Вони ніколи не зберігали в собі погану енергетику і найгірше, що з вами могло статися, коли ви підняли ґудзик — ваше життя ніяк не зміниться.

У більшості випадків же ґудзик допоможе вам і вашим близьким захиститися від нещастя, якщо ви будете носити його, як амулет на ланцюжку. Так що не проходьте повз і коли побачите ґудзик, що лежить на землі, обов’язково підберіть його.

Підкова

Символ удачі у всі часи. Якщо ви знайшли підкову — прекрасне життя вам забезпечене. Однак зараз її практично неможливо знайти на вулиці, адже навіть в найвіддаленіших селах люди більше використовують в якості тяглової сили трактори, а не коней.

Так що цінність подібної знахідки в наш час зросла до небувалих висот. Не варто нехтувати подарунком долі. Підніміть підкову і повісьте її над входом у ваше житло. Таким чином ви не тільки станете більш вдалою людиною, але зробите такими ваших близьких.

Старовинний ключ

Якщо ви піднімете старовинний ключ, що валяється — вам забезпечено покращення вашого житла. Причому це не обов’язково пов’язано з ремонтом вашої нинішньої квартири. Цілком можливо, що вже дуже скоро ви переїдете в новий будинок.

Ключ слід покласти на тумбочку біля ліжка і зберігати там до тих пір, поки довгоочікувана зміна не відбудеться. Після цього підіть на вулицю і «втратьте» його для наступного щасливчика.

Рукавички

Коли ви побачили рукавичку, що валяється на вулиці, не обов’язково її піднімати. Однак ви повинні підійти до неї і присісти. Таким чином Всесвіт зрозуміє, що ви прийняли її знак і тепер він пошле вам нове знайомство в житті.

Якщо ж ви знайшли пару рукавичок — візьміть собі, але не надягайте. Швидше за все у вашому житті відбудуться зміни на любовному фронті.

Источник: osoblyva.com

Ці знахідки принесуть вам удачу: Речі, які треба піднімати, якщо ви зустріли їх на своєму шляху