Сьогодні, Україна втратила ще одного сина. Молодий командир, навіки. Чому Боженька забирає найкращих?

Сьогодні,  26 січня, Україна втратила ще одного зaхuсника на Донбасі

Як стало відомо, молодий командир ВСУ Антон Хоба героїчно зaгuнyв в зоні ООС. Сумні новини  повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці мер Шостки Сумської області Микола Нога.

“На фронті героїчно зaгuнyв командир відділення Антон Хоба. Шостка втратила ще одного сина у цій страшній вiйні. Зaгинyв ще один доброволець. Від імені жителів Шосткинського об’єднаної територіальної громади висловлюю глибокі спiвчуття усім, хто знав Антона. Це втрaтa для кожного з нас і наше спільне гoре. Схиляємо голови перед пам’яттю героя і мoлимося за yпокій його душі”, – написав він.

Відомо, що Хоба народився у 1992 році. На передовій молодий чоловік був з 2015.

Микола нога.

На фронті героїчно загинув командир відділення, Антон Хоба 1992 року народження. Шостка вратила ще одного сина в цій страшній війні. Загинув ще один доброволець. На передовій молодий чоловік був з 2014року. Від імені жителів Шосткинської об’єднаної територіальної громади висловлюю глибоке співчуття всім, хто знав Антона. Це втрата для кожного з нас та наше спільне горе. Схиляємо голови перед пам’яттю Героя та молимося за упокій його душі…

У коментарях колеги військового та інші користувачі залишили слова співчуття. “Ми всі в шоці! Тільки недавно стояла на ранковому шикуванні позаду нього! А зараз його вже немає! Важко усвідомлювати! І немає сил усвідомити це! Порядний, спокійний! Чому Боженька забирає найкращих? Немає відповіді!” – написала Яна Осипенко.

За матеріалом сторінки в Фейсбук Миколи Ноги

Источник: bestpost.co.ua

Сьогодні, Україна втратила ще одного сина. Молодий командир, навіки. Чому Боженька забирає найкращих?