ЗЕтрeш! Рaдник прeм’єp-мiніcтрa Мушак зрoбив cкaндaльнy зaявy! пeнсіoнеpи в ш0цi

ЗЕтреш! Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву.

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

Як відомо, зараз в Раду поданий законопроект № 0972 (№ 1086) «Про внесення змін до Закону« Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування »щодо вдосконалення пенсійного забезпечення».

Коментуючи даний законопроект Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.

Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ.

Якщо Зепліснява прийме закон про відміну пенсій, то пенсіонерам прийдеться своїх улюбленців домашніх тварин не те що за газ в уплату віддавати, а взалі їх на харчі пустити.

Олександр Ніколієнко

ЗЕтрeш! Рaдник прeм’єp-мiніcтрa Мушак зрoбив cкaндaльнy зaявy! пeнсіoнеpи в ш0цi