Прошу репосту! В мене був ш0к до самого дому! Їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть…

Львів, 14.00 виїзд з об’їзної на Тернопіль, стоять «зірки» — «простивипусти» обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною!!!!!!

Місяць тому їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть — «не треба , ми тут працюємо»….. в мене був шок до самого дому!, десь не вкладалось в голові!!!

Їду сьогодні — та сама картина тільки з компанією, не міг проїхати далі! ….побачила що знімаю, відвертається, викликав поліцію, ті сказали — добре їдемо!…. чекав 30 хв , немає, телефоную ще раз, а мені кажуть — » а ви ще нас чекаєте?..а що ми можемо зробити?, факт що вона займається проституцією не встановлений, вибачте!»

Я прошу — та ви хоч приїдьте, один раз, другий складете протокол, повідомите відповідні служби, то може з’явиться в тієї дитини шанс вирости нормальною!!!!

…на що я почув відповідь — » а ви нам не розказуйте що робити, самі знаємо, багато вас таких!…і кинули трубку!.!!!! … пройшло ще 40 хвл, нікого!!! ….і » зірки» зникли!))))… видно «сигальчик» отримали!!! Браво нова поліція!!!

Прошу репост!

Маю надію що до горе- матері щось дійде, і вона одумається!!!

Прошу репосту! В мене був ш0к до самого дому! Їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть…