Трагедlя у київській школі: 8-річна дівчинка вnала у к0му. Мама не стрuмує слlз р0зnачу

Нещасний випадок з 8-річною Аішею Суліман, яка через удар струмом у шкільній їдальні у Києві впала в кому, отримав несподіваний поворот. Кримінальне провадження з цього приводу опинилася на межі закриття.

Як розповіла мама дитини Марина Суліман, поліція і прокуратура вчасно не подали документи до суду на продовження термінів досудового розслідування.

“На словах мені слідча сказала, що справу в результаті закрито. Ми зараз намагаємося отримати постанову. Будемо звертатися в усі інстанції”, – розповіла жінка.

Нещасний випадок з Аішею трапився у школі №69 Києва у квітні 2018 року. Дівчинка доторкнулася до металевого роздаткового столу у шкільній їдальні, і її вдарило струмом, після чого вона впала в кому. Коли ж вийшла з коми, її мозок був у вегетативному стані – Аіша не могла ходити і розмовляти. Лише через майже два роки вона почала сама ковтати, а днями сказала “мама”.

Спочатку не було вагомих доказів, що дитина отримала електротравму, у школі, за словами мами дитини, навіть пустили чутку, що в Аіші вада серця.

Однак Марина отримала висновок судмедекспертизи, в якому зазначено, що причиною розвитку у дівчинки небезпечного для життя стану стала електротравма.

За словами Марини, відразу після НП у школі поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Санкція – штраф від 4,2 тис. грн або обмеження волі до трьох років.

“Таке легке покарання через те, що на той час не було висновку судмедекспертизи. Тепер ми його отримали, і в цьому випадку повинна бути перекваліфікація. Але через те, що не зрозуміло в якому стані справа, правоохоронці нікому не можуть висунути звинувачення і перекваліфікувати статтю”, – вважає мама дитини.

Трагедlя у київській школі: 8-річна дівчинка вnала у к0му. Мама не стрuмує слlз р0зnачу