20 000 бджіл переслідували машину протягом 2 днів. Причина крилася в багажнику (ФОТО)

Том Мосес спостерігав за подією: «Незабутнє видовище! Я проїжджав повз і раптом побачив велику коричневу пляму на машині, — розповідав чоловік. — Люди зупинялися просто заради того, щоб сфотографувати це!»

«Я боявся одного, — продовжував очевидець. — Машина стояла навпроти бару, і якийсь п’яниця міг вийти, кинути що-небудь у бджіл, а потім опинитися в лікарні». Недовго думаючи, Том викликав групу бджолярів, яким швидко вдалося заманити комах в коробку, інформує Ukr.Media у світі.

Але бджолиний клан відмовлявся здаватися: «На наступний день вони стежили за моєю машиною до самого дому!» — мовила Керол. Господині автомобіля довелося повторно викликати бджолярів.

«Виявилося, що їх «царицю» привернуло щось солодке в багажнику, але потім вона просто там застрягла, — пояснив Роджер Бернс, один з бджолярів. — Після цього весь рій (близько 20 000 бджіл) слідував за нею».

«Бджоли завжди слідують за своєю королевою, це нормально. — продовжував Роджер. — Але ці не здавалися, намагалися врятувати її протягом двох днів! Просто дивно!»

20 000 бджіл переслідували машину протягом 2 днів. Причина крилася в багажнику (ФОТО)