Десятки років чекали донечку: мама з немовлям заruнулu в cтрaшнiй ДТП. Їхали до тата

Серед загиблих в страшній ДТП у Любарі Житомирської області була Олена С. разом з однорічною дочкою Емілі. Жінка їхала з Хмельницького в аеропорт Києва на таксі, щоб звідти летіти до чоловіка в Італію.

Як розповіла сестра загиблої Ганна Супрун, Емілі була єдиною і довгоочікуваною дитиною Олени.

“Тепер їх немає. Це так боляче!” – каже жінка.

Анна повідомила, що сестра з дочкою гостювала у неї два місяці. В аеропорт сім’я попросила відвезти знайомого таксиста. Оскільки в автомобілі Daewoo Lanos не було дитячого крісла, вирішили їхати до Києва на невеликій швидкості. Відстань в 100 км від Хмельницького до Любара, за словами Анни, водій покрив за одну годину 45 хвилин.

“Влітку я збиралася в гості до Олени в Італію. У нас було стільки планів … Але все перекреслив чорний BMW”, – зазначила Анна.

За даними поліції, аварія сталася через те, що 23-річний водій BMW, за попередньою інформацією, не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху, де лоб в лоб зіткнувся з Lanos, в якому перебувала Олена з донькою.

В результаті жінка і обидва водії загинули на місці події. Дитину медики доставили в лікарню, де вона померла від отриманих травм. У ДТП вижив лише 25-річний пасажир BMW, його стан на сьогодні важкий.

Десятки років чекали донечку: мама з немовлям заruнулu в cтрaшнiй ДТП. Їхали до тата