Невиконання даного наказу буде розцінювтися як злісна непокора: “Негайно!”, – США виставили ультиматум Росії через ситуацію в Україні (відео)

США і ЄС вчергове закликали Росію негайно повернути контроль над анексованим Кримом Україні.

Як повідомило у Facebook посольство США в Україні, про це заявила у відеозверненні тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Ми закликаємо Росію припинити свої старі традиції завдання страждань населенню Криму, припинити призов до збройних сил на півострові та негайно повернути повний контроль над Кримом Україні. Ми підтримуємо Україну та вкотре заявляємо, що Крим – це Україна”, – сказала вона повідомляє Обозреватель

За словами Квін, депортація кримських татар 1944 року спричинила немислимі травми, страждання та загибель багатьох тисяч людей.

“Горе, якого зазнали ці люди та їхні родини, неможливо виміряти або виправдати. Ця травма та страждання тільки поглиблюються сучасною окупацією Криму Росією. США не визнають і ніколи не визнають незаконну російську анексію Криму”, – зазначила дипломатка.

Вона підкреслила, що санкції США, пов’язані з Кримом, залишаться чинними, поки Росія не поверне Україні контроль над півостровом.

“І наша рішуча підтримка суверенітету та територіальної цілісності України залишається непохитною”, – додала Квін.

Подібну заяву опублікувало у Twitter представництво Європейського Союзу в Україні.

“ЄС закликає Росію покласти край порушенням прав людини в Криму та не визнає незаконну анексію півострова Росією”, – йдеться в ній.

76 років від початку радянської депортації кримських татар

🇺🇦 Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін звертається з посланням, згадуючи про радянську депортацію кримських татар 76 років тому та вкотре наголошує на незмінній сьогоднішній позиції США: Крим – це Україна.🇺🇸 CDA Kvien shares a message remembering the Soviet deportations of Crimean Tatars that started 76 years ago and reiterates the United States' firm position today: #CrimeaIsUkraine

Gepostet von U.S. Embassy Kyiv Ukraine am Sonntag, 17. Mai 2020

Невиконання даного наказу буде розцінювтися як злісна непокора: “Негайно!”, – США виставили ультиматум Росії через ситуацію в Україні (відео)