Тільки відставка Авакова! Зеленський вже в курсі – вечірній cкaндaл cкoлихнyв країну. “Соромно та oгuднo!”

Скандал в поліцейській дільниці сильно вдарить по іміджу Міністра МВС. Зараз «Авакова» почнуть хитати медійно, пише телеграм канал Легітимний повідомляє Корупція Інфо

Наше джерело інформує, що ця справа буде публічною і показовою.

Інформацією по цій справі вже володіє Президент, який візьме під особистий контроль цю резонансну подію.

Вірно, помітили колеги, що опоненти Міністра МВС хочуть поставити акцент, що в цьому винен особисто Міністр МВС і вимагатимуть його відставки. Зараз подумують про організацію чергового мітингу перформансу проти Авакова.

В свою чергу, правоохоронець Андрій Нєбитов підірвав країну постом:

Про сумне та огидне.Двоє працівників поліції познущалися над чоловіком та жінкою прямо в поліцейському відділенні. Садизм у чистому вигляді.Два «виродки», які за свою службу у правоохоронних органах нічого суттєвого не зробили, не розкрили жодного резонансного злочину та не затримали жодного небезпечного злочинця.Один з них сьогодні звільнений з поліції за порушення службової дисципліни, яке скоїв напередодні. Другий був вже «на виході», мав дисциплінарне стягнення – неповна посадова відповідність.Саме вони, просто «плюнули» в обличчя усім поліцейським, які у цілодобовому режимі ведуть боротьбу зі злочинністю, охороняють публічний порядок, намагаються завоювати довіру і підтримку громадян у правоохоронній діяльності.

Відверто – соромно та огидно!Відмежовуйте цих «покидьків» від Національної поліції України, вони не варті того, щоб їх навіть ототожнювали з нею.Вдячний працівникам поліції, які після отримання повідомлення по лінії 102 та спілкування із жінкою, без вагань встановили місце знаходження і затримали «колег» для передачі слідчим ДБР. Їхніми стараннями злодії будуть знаходитися в ізоляторі тимчасового тримання.Ми повинні виявляти злочинців у своїх лавах, без різниці якою формою, або маскою прикриваються ці люди. Це і є справедливість. Скоїв – відповідай!!!Перші управлінські та кадрові рішення вже прийняті.Низку поліцейських буде притягнуто до кримінальної та дисциплінарної відповідальності. Деякі керівники будуть звільнені із займаних посад.Не дивлячись ні на що, ми зобов’язані продовжувати «чистити» систему від подібних «негідників», таврувати їх і показувати усім, що правопорушник обов`язково предстане перед Законом.

Зараз більше цензурних слів у мене немає….

Наразі стало відомо, що Кагарлицьким відділенням поліції на Київщині керуватимуть працівники обласного главку у зв’язку з відстороненням місцевих очільників через причетність двох правоохоронців до побиття та зґвалтування.

“Керівництво Кагарлицьким відділенням поліції доручено працівникам обласного главку. Таке рішення прийняте після відсторонення керівників підрозділу через встановлення факту причетності двох поліцейських до побиття та зґвалтування”.

У Кагарлик відрядили співробітників управління карного розшуку, слідчого управління та управління превентивної діяльності на чолі із помічником начальника ГУНП Дмитром Литвином, який виконуватиме обов’язки начальника місцевої поліції.

Повідомляється, що їхнє завдання – організувати роботу та забезпечити належну правоохоронну діяльність в регіоні.

Голова Нацполіції звільнив правоохоронців, які підозрюються у скоєнні злочину, відсторонив від виконання службових обов’язків керівництво відділу та прийняв рішення про розформування підрозділу і переатестацію всього особового складу.

Тільки відставка Авакова! Зеленський вже в курсі – вечірній cкaндaл cкoлихнyв країну. “Соромно та oгuднo!”