Вечірній cкaндaл і ганьба на всю країну: Зеленський зобов’язаний неrайнo відреагувати! Чим швидше – тим краще

Поки українці радіють чужому польоту в космос, в Миколаєві ріжуть на метал завод Океан. Такими темпами ми через десять років залишимося без землі, без заводів, а тільки з правом виїжджати за кордон та даруйте на слові, підтирати дупи Європейцям, а ще радіти черговому успіху Маска і шукати у нього українське коріння ….Про колосальний скандал пише телеграм-канал “Резидент”З їх повідомлення відомо, що народний депутат Ганна Скороход опублікувала гнівний лист у себе на каналі.

У ньому йдеться про те, що на заводі “Океан” почалося повальне звільнення людей, завод продовжують різати щосили, якщо раніше весь процес різання і навантаження був вночі, то зараз все роблять вдень.

«За два дні був вирізаний ковальський цех, який, за даними автора листа, коштує 15 мільйонів доларів.

Ще тиждень і там не треба взагалі нічим займатися, хіба кабелі з землі викорчовувати! Та ще плити паркану залишаться з рейками! І то сумніваюся. … Були спецкрани з ексклюзивним складальним устаткуванням – японським та корейським, нові за ​​120 мільйонів доларів.

Тепер просто стіни! Ви собі не уявляєте, що відбувається! Збираються різати 3 тисячі -тонні стапельні крани. Це ті, які зіткнулися. Це обладнання дає цьому заводу ексклюзив і його інвестиційну силу і вартість! Будь ласка, допоможіть, втрутьтеся у ситуацію, донесіть до влади, що твориться! ” – йдеться в листі.“Тепер про Буг, його виводили за 12-мильну зону, це такий процес для оформлення “прапора” і одноразового переходу.

Ймовірно продали.Далі народний депутат написала: “13.01.2020 суд заарештував майно Миколаївського суднобудівного заводу “Океан”. Так хто ж так безбожно ріже його на металобрухт, порушуючи закон? Підготувала депутатський запит з цього питання, звертаюся до правоохоронних органів.Згодом сама нардепка доповнила повідомлення:Варто було мені торкнутися теми суднобудівного заводу «Океан», як понісся шквал повідомлень і документів. І миттєва істерика Василь Капацина, що «за арештом підприємства стоїть Російська Федерація», а він «святий рятівник», робиться мені не зрозумілою (а може на злодієві і шапка «горить»? – народний фольклор)І ось приклад. Як один з надісланих документів можна порівняти з його словами. Поясню, що не обіймаю жодної позиції, крім того, щоб розібратися і допомогти співробітникам заводу зберегти їхні робочі місця.

А бюджету отримувати податки, – написала вона.

За матеріалами сайту blogspot

Вечірній cкaндaл і ганьба на всю країну: Зеленський зобов’язаний неrайнo відреагувати! Чим швидше – тим краще