Останні слова, які почули тeрoрuстu це “Слава Україні”: Щoйнo ЗСУ здійснили справжній подвиг на Донбасі (відео)

Воїни 24-ї ОМБр ЗСУ імені короля Данила, які несуть службу на Донбасі, знищили пострілом із ПТКР новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва.

Як зазначається на офіційній сторінці бригади у Facebook, ворог тривалий час використовував цю станцію, адже вона давала змогу не тільки автоматично виявляти та визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Саме за допомогою «Кредо-М1» російські найманці скоювали прицільні обстріли позицій українських захисників. Її присутність на тимчасово окупованих територіях сходу України неодноразово фіксувала у своїх звітах спеціальна моніторингова місія ОБСЄ.

ЗСУ завдали удару по «Кредо-М1» із ПТКР (скриншот відео)

«Завдяки мужності особового складу та їхнім умілим і злагодженим діям воїнам вдалось виявити місце розташування корегувальників та завдати точкового вогневого ураження по позиції ворога пострілом із ПТКР та знищити її. Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео», – написали воїни 24-ї ОМБр ЗСУ.

Джерело

Останні слова, які почули тeрoрuстu це “Слава Україні”: Щoйнo ЗСУ здійснили справжній подвиг на Донбасі (відео)