Дитина ридає і кличе тата, а водій відкупився: розповіли про сім’ю, яка загинула у страшній аварії на Прикарпатті (фото)

В Івано-Франківській області провели в останню путь родину, яка загинула днями у страшній аварії на Прикарпатті.

Детальніше про загиблих розповідає “Обозреватель”.

Подружжя – Марта і Богдан Максимці, а також їхній син Ігор загинули через п’яного водійя буса “Мерседес”,який на величезній швидкості влетів у ВАЗ.

Вижили лише дружина водія Яна і його 2-річний син.

Випивав на хрестинах і сів за кермо

У селищі Перегінське люди досі шоковані. Найбільше люди обурені 26-річним Петром Т. – водієм, із вини якого загинули троє осіб, мовляв, він уже давно має погану славу в їхньому районі.

“Він живе в сусідньому смт Закерничне. Але постійно ганяє чи то під кайфом, чи то п’яний по дорогах села. І цього разу видно, що їхав він на величезній швидкості. Кажуть, що цього дня його вже зупиняла поліція, але відпустила. Він весь час відкуповується”, – розповіли друзі загиблої сім’ї.

Також у селі розповідають, що в день аварії Петро випивав на хрестинах, в потім сів за кермо.

“Він настільки був п’яний, що коли його привезли в лікарню, він питав, що сталося і що він накоїв”, – розповідає знайома родини загиблих.

Третій син у сім’ї

Сім’я винуватця ДТП вважається заможною, його батько працює десь у компанії, пов’язаній із лісозаготівлями. Там же працював і Петро.

Винуватець аварії Facebook Петра Т.

Винуватець аварії Facebook Рожнятинщина Prozzoro

Також люди розповідають: зауваження батьки на сина не діяли, він любив гуляти і випивати.

Допомагав своїй сестрі

В аварії загинула сім’я Максимців: батько Богдан, мати Марта і їхній 32-річний син Ігор, який був за кермом. Вижила тільки дружина Ігоря Яна і їхній 2-річний син.

Дружина загиблого Яна Facebook Яни Максимець

Загиблий Ігор Facebook Ігоря Максимця

“Ігорю було 32 роки. Він був спокійний, добрий, привітний, веселий і хороший друг. Разом із батьками він допомагав своїй сестрі Оксані, яка залишилася без чоловіка й виховує сина. Сам Ігор одружився з Яною років шість тому, і два роки тому в них народився син. Зараз дитина отримала травми під час аварії й постійно кличе батька”, – розповіла знайома родини.

Источник: vgolos.com.ua

Дитина ридає і кличе тата, а водій відкупився: розповіли про сім’ю, яка загинула у страшній аварії на Прикарпатті (фото)