Дитину насадило як на шомпур! Трaгeдiя на дит майданчику: в Одесі хлопчик налетів на штир і опинився в реанімації

Хлопчик розгойдував дівчинку на гойдалці.

В Одесі хлопчик опинився у реанімації після того, як травмувався на дитячому майданчику. У дворі будинку №5 на вулиці Сьомій хтось встановив металеві штирі, на які натрапила дитина (щоб переглянути відео прокрутіть нижче)

Про це повідомив заступник начальника поліції ювенальної превенції в Одеській області Дмитро Ревун.

За словами правоохоронця, до місця трагедії вже виїхала слідча група. Він наголосив, що основна маса дитячих майданчиків несе пряму загрозу життю дітей. А відповідальність за безпеку на дитячих майданчиках несуть балансоутримувачі або місцеве самоврядування.

“Так сталося, що з молодшим братом Анастасії Лавренюк трапилася біда, серйозно постраждала дитина і за його життя триває боротьба”, — написав він.

За словами самої Анастасії Лавренюк, інцидент трапився 5 днів тому. Хлопчик наразі перебуває у реанімації.

“Костик розгойдував дівчинку на гойдалці і в стрибку натрапив на штир, який хтось встромив, щоб маленьких діток вберегти від удару гойдалок. Результат: проникаюча рвана рана 20 см і розрив прямої кишки, а на 4 добу — відключення мозку. Ми сходимо з розуму від того, що не може ніхто допомогти дитині. Хлопчик наш дуже в тяжкому стані. Найстрашніше, що ці штирі досі на майданчику”, — написала вона.

В коментарях до публікації оприлюднили відео, на якому видно, як двоє чоловіків все ж таки прибрали штирі з майданчика.

Дитину насадило як на шомпур! Трaгeдiя на дит майданчику: в Одесі хлопчик налетів на штир і опинився в реанімації