“Дорогий наш “слуга”, Ви хам і свиня. І слава Богу, що Він не дав Вам рога, інакше Ви би ще й всіх забодали”: екс-нардеп

Екс-нардеп Дмитро Голубов з Одеси, якого суд зняв з виборів на пост мера, випустив гнівний відеоролик, в якому звинувачує у всьому президента Зеленського.

«Все що ви вмієте робити, це грати одним місцем на роялі, і навіть тут ви фальшивите, це я говорю вам як син композитора». Цитує Інформатор.

Крім того, Голубов лякає президента достроковим закінченням його повноважень. За словами Дмитра Голубова, приводом для скасування його участі у виборах міського голови стала неправильно оформлена квитанція про оплату передвиборної застави.

«За моєю інформацією, Зеленський особисто дзвонив голові суду і описав, що відбудеться з суддями, які спробують прийняти законне рішення і залишити нашу команду в гонці. Після цього, на прохання Зеленського, керівник обласного СБУ повторив загрозу посадити в тюрму суддів вже при особистій зустрічі з головою апеляційного суду », – сказав Голубов.

Раніше Дмитро Голубов був довіреною особою і партнером мера Геннадія Труханова. Однак, на даний момент вони знаходяться в стадії конфлікту. Маючи досить високий рейтинг, за результатами соціології, Голубов цілком міг би вийти до другого туру з діючим мером Трухановим.

“Дорогий наш “слуга”, Ви хам і свиня. І слава Богу, що Він не дав Вам рога, інакше Ви би ще й всіх забодали”: екс-нардеп