Під вечір їх несподівано викрили – Тимошенко в шоці, їй пригадали все. Прибрати суддів. Українці приголомшені

Політuчнuй комeнтатор і блогeр Мuхайло Шнайдeр зазначuв нeпослідовність в словах і діях представнuків політuчної партії “Батьківщuна”. Він вказав, що представнuк цієї політuчної сuлu Сергій Власeнко ще в 2014 році говорuв про нeправосудність рішень суддів Констuтуційного суду Тупuцького і Касмініна.

Передаємо його з слова соціальної мережі Фейсбук прямим текстом

“Про принциповість і Послідовність”.Друзі, ще в далекому вересні 2014 року, депутат від “Батьківщини” Сергій Власенко зареєстрував проект постанови про дострокове припинення повноважень призначених за його квотою суддів конституційного суду України.

Безпосередньо в тексті постанови Власенко дав вкрай жорстку оцінку в тому числі і тим суддям Конституційного суду … яких сьогодні він сам і його партія захищають.

А тепер трохи прямої мови з того самого тексту проекту постанови Власенко:

“У зв’язку з тим, що в Конституційному суді України продовжують займати посади судді призначені за квотами колишніх президентів України, які брали участь в підготовці та прийнятті завідомо неправосудних рішень, які привели до узурпації влади колишнім президентом Віктором Януковичем, судді, які приймали очевидно неправосудні рішення по відновленню дії Конституції України 1996 року на замовлення режиму Януковича, Верховна Рада вирішила звернутися до Президента України з пропозицією вирішити питання про звільнення суддів Конституційного суду України – Бауліна Юрія Васильовича, Вдовиченко Сергія Леонідовича, Касмініна Олександра Володимировича та Тупицького Олександра Миколайовича.

Таким чином, Власенко ще в 2014 році констатував, що до сих пір діючі судді конституційного суду Тупицький і Касмінін приймали очевидно неправосудні і замовні рішення.

До речі… 27 листопада 2014 року Власенко відкликав проект цієї Постанови.

Ну а сьогодні ми є свідками того, що крім Тупицького і Касмініна, ще й інші судді конституційного суду, призначені старою системою, приймають рішення, які грубо порушують конституційні принципи.

Тому буде абсолютно логічним і справедливим визнати, що такий склад Конституційного суду, є прямою загрозою національній безпеці і Державності.

Ну а якщо говорити гранично відверто, то цих персонажів необхідно було прибрати ще в 2014 році.

Але на превеликий жаль, їх не тільки не прибрали, а й додали до них ще і нових таких же митних діячів.Тому я щиро сподіваюся, що парламентські фракції і групи підтримають ініціативу президента і нарешті визнають очевидне – те, що депутат Власенко прописав в проекті своєї постанови ще в далекому 2014 році.

І відновлять для України чесне конституційне судочинство.

Те, що вимагає український народ і те, що відповідає стратегічним інтересам нашої держави.

Також варто відзначити, що сьогодні під час брифінгу лідер партії “Батьківщина” також висловилася на захист суддів Конституційного суду.

“Проти суддів почався терор. Проти суддів порушено кримінальні справи … Суддів почали тягати на допити, а на тлі цього ставити умови – не розглядати закони про неконституційність продажу землі, стратегічної власності, введення грального бізнесу. Судді зрозуміли, що вони вже не зможуть працювати, що над ними виявляється терор … Не може уряд контролювати судову гілку влади “, – заявила керівниця партії« Батьківщина ».

На думку Тимошенко, мета «істерики» влади – поставити в КСУ «кишенькових маріонеток, які будуть обслуговувати політику колонізації країни».

“Ми повинні вивести Конституційний суд з-під терору виконавчої влади, що прямо суперечить будь-яким нормам розподілу влади, про що вже сказали Венеціанська комісія і GRECO … Не можна залишати Конституційний суд під тиском і практично управлінням виконавчої гілки влади”, – заявила нардеп.

За матеріалами

Під вечір їх несподівано викрили – Тимошенко в шоці, їй пригадали все. Прибрати суддів. Українці приголомшені