Під вечір! “Заміна” Зеленському – поки президент хвoрiє, під наглядом лікарів, голова ВРУ Разумков вже готовий

Президент Володимир Зеленський 9 листопада заявив, що інфікувався коронавірусом. Щоправда, в ОПУ наразі не розглядають можливість призначення виконувача обов’язків очільника держави.

Як запевнила речниця українського президента Юлія Мендель, Володимир Зеленський почувається добре та перебуває під наглядом лікарів. Крім того, він має намір працювати з дому – там, за її словами, є окреме приміщення, де він і працюватиме, передає “BBC News Україна”.

На запитання про те, хто виконуватиме обов’язки президента в разі, якщо стан Зеленського погіршиться, Мендель відповіла, що такий сценарій поки не розглядають.

“Сьогодні не було ніяких проблем, він активно вживає вітаміни, перебуває під наглядом лікарів. Тому ми всі сподіваємося, що це не буде якась ускладнена форма хвороби”, – зауважила речниця українського президента.

Мендель додала, що день, коли стало відомим про COVID-19 у Зеленського, був “настільки звичайним, наскільки він може бути в умовах пандемії”. Зокрема, президент традиційно проводив селекторну нараду, і “навколо нього було небагато людей, як і зазвичай в умовах карантину”. Загалом упродовж дня він “почувався добре” та “був у доброму гуморі”.

Згодом стан глави держави прокоментував і спікер ВР Дмитро Разумков. Він зазначив, зо президент в змозі виконувати свої обовязки, однак, у разі потреби,  він готовий очолити державу

Разумков прокоментував можливість виконання обов’язків глави держави в ефірі “Свободи слова”.

Він наголосив, що наразі Зеленський може виконувати свої функції очільника держави. Разумков також уточнив, що у президента в Україні немає заступників.

“Я завжди готовий працювати як голова Верховної Ради, як це і передбачає Конституція”, – зазначив Разумков.

Він висловив сподівання, що Зеленський скоро одужає і зможе повноцінно виконувати свої обов’язки.

Нагадаємо, Зеленський У Зеленського виявили коронавірус: в якому стані президент 9 листопада заявив, що захворів на коронавірус. Згодом стало відомими про інфікування глави Офісу Президента Андрія Єрмака, а також міністра фінансів Сергія Марченка.

За словами спікера Ради Дмитра Разумкова, недугу також підхопили щонайменше 60 парламентарів COVID-19 вирує у Верховній Раді: скільки парламентарів підхопили недугу . Тобто на коронавірус хворіє кожен восьмий нардеп.

Серед відомих прізвищ інфікувалися лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко, очільниця “Батьківщини” Юлія Тимошенко та керівник “Слуги народу” Олександр Корнієнко. Усі вже одужали та повернулися до роботи.

Коронавірус пережила і перша леді України Олена Зеленська Олена Зеленська подолала COVID-19: як вона себе почуває . ЇЇ довелося госпіталізувати з двосторонньою пневмонією середнього ступеня важкості.

Крім того, інфікувалися щонайменше двоє співробітників ОПУ Коронавірус у ОПУ: захворіли два заступники Єрмака . Зокрема, хворобу підтвердили у заступників очільника органу Андрія Єрмака – Юлії Ковалів і Андрія Смирнова.

Під вечір! “Заміна” Зеленському – поки президент хвoрiє, під наглядом лікарів, голова ВРУ Разумков вже готовий