В ці хвилини! Заткнув Порошенка – в палаті Зеленського! Він знищив його – одразу після похорону. Ніхто не чекав

Друзі, тут наші любителі шоколаду та інша так звана “Опозиція” знайшли якусь міфічну “Зраду” в тому… що Володимира Зеленського госпіталізували у Феофанію, пише юрист і Блогер Михайло Шнайдер, на своїй сторінці у Фейсбук.

Ну а насправді, ці хлопці не розуміють або не хочуть розуміти цих елементарних речей – робота президента вимагає дотримання певних правил з охорони, зв’язку та спілкування.

Забезпечити одночасно ізоляцію президента на 14 днів, плюс надати йому необхідну допомогу в разі потреби і дотриматись всіх необхідних заходів безпеки по-іншому – було неможливо.

Для цього потрібно було б проводити капітальне переобладнання приміщень, щоб президент міг пробути і 14 днів в ізоляції, і виконувати всі функції, які на нього покладені.

Тому і було прийнято єдине правильне рішення про те, що президент буде перебувати в закладі, де вже забезпечується все необхідне для узгодження захисту і спілкування.

На сьогоднішній день, Володимир Зеленський проводить наради – в форматі відео-конференцій та виконує всі необхідні функції як Верховний Головнокомандувач.

Важливо розуміти – режим захисту роботи президента це звичайна практика абсолютно для всіх глав держав. Ну а забезпечити це в місці, де він проживає, одночасно з режимом самоізоляції було просто неможливо без додаткових витрат.

Тому не треба шукати “зраду” там, де її немає і бути не може.Ну і на завершення хотілося б побажати Володимиру Олександровичу якнайшвидшого одужання.І нагадати про те, що все у нас буде добре.Все буде Україна.

Варто зазначити, що ця заява пролунала після того, як Порошенко провів в останню путь, тещу. Навідміну від порохоботів, політичні опоненти п’ятого президента, дотримуються принаймні цих – святих норм моралі.

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський перебуває в лікарні “Феофанія” на тих самих умовах, що й інші пацієнти.

Як заявив “Інтерфакс-Україна” головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів, сума утримання президента така сама, як і кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусом – у середньому 7,8 тис. грн на день.

“Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнтові. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні на тих самих умовах, що й інші”, – запевнив він.

Семенів нагадав, що “Феофанія” з початку вересня почала приймати хворих на COVID-19 і прийняла вже 120 осіб.

“І бюджет для кожного – однаковий. І це зовсім не 2,7 млн грн, узятих нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити”, – зазначив головлікар.

За його словами, Зеленський почувається добре, поки що немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися.

“Навпаки, є симптоми, які дають змогу сподіватися на швидке одужання”, – додав Семенів.

Також, українці зазначають – що президент не відправився за кордон, не ліг в найдорожчу приватну клініку, а лікується в державній установі, та крім цього своїм указом, дозволив там лікуватись не тільки чиновникам чи еліті, а й простим українцям. До того ж, варто нагадати Порохоботам, що:

П’ятий президент Петро Порошенко проходив лікування від COVID – 19 у столичній приватній клініці “Оберіг”. Наскільки відомо з непідтвердженої інформації в ЗМІ, Порошенко страждає на діабет, а тому входить в особливу групу ризику людей, у яких виявляють коронавірус SARS-CoV-2.

Видання “Страна” повідомляло, що доба перебувань в одномісній палаті в клініці “Оберіг” коштує 11,5 тисячі гривень. У цю вартість входить триразове харчування і WI-FI. Медикаменти в цю вартість не входять. Для лікування в “Оберіг” на депозит необхідно покласти одним платежем 50 тисяч гривень.

Також відомо, що палати клініки оснащені апаратурою для кисневої підтримки. Штучна вентиляція легенів можлива будь-якого рівня складності. Також надається реанімаційне лікування з апаратами постійного моніторингу стану всіх функцій організму.

Відділення для пацієнтів з COVID – 19 розраховане на 20 ліжок. Сюди можна потрапити тільки після підтвердженого лабораторним методом діагнозу про коронавірусне захворювання.

Транспортують в клініку з будинку або іншої лікарні реанімобілем. Також повідомляється, що консультантами клініки є професори-інфекціоністи Ольга Голубовська та Сергій Крамарєв. При лікуванні хворих коронавірусом дотримуються протоколи американських і європейських систем охорони здоров’я.

Джерело:korupciya.com

В ці хвилини! Заткнув Порошенка – в палаті Зеленського! Він знищив його – одразу після похорону. Ніхто не чекав