У в’язницю! Пізно вночі – зразу після бунту, Порошенко прозрів. Такого не чекав ніхто – змели!

У суботу, 21 листопада, Україна відзначала сьому річницю Євромайдану – День Гідності та свободи. “Рух опору капітуляції”, який вважається близьким до Петра Порошенка, організував автопробіг в” Феофанію”, де проходить лікування президент Володимир Зеленський. Девізом “антикапітулянтів” була фраза – “Закатаємо Зелю в асфальт”, з натяком на те, що гроші для лікарень витратили на будівництво доріг. Тому з собою вони взяли шматки асфальту і шини.

Про пробіг на Феофанію, розпочав свій допис у Фейсбук екс-нардеп Семен Семенченко.

Вот вам фото. 27.08.2014 родичі та друзі тих хто потрапив в оточення під Іловайськом вимагають відправки їм підкріплення. Порошенко і Гелетей повідомлять що допомога вже пішла. Через два дні кілька сотень людей будуть розстріляні з танків в упор. Після попередніх домовленостей генштабів України і РФ про вихід українських добровольців з міста. З узгодженням місця і часу цього виходу.

Ще через 5 днів будуть підписані перші мінські угоди і Україна потрапить в пастку на багато років. Я не вірю в те що серед учасників пробігів є ті хто хоча б були на цій площі в той день. Може я помиляюся але така моя думка на зараз. І я не хочу брати участь у історіях де одну дупу на золотому унітазі замінять іншим задом. Знявши з одного заду ватник і надівши на інший вишиванку…

Я хочу виходити туди де буде вирішуватися інше питання. Про демонтаж золотого унітазу і відправці обох протиборчих сторін до в’язниці. З нашим гербом на жовто блакитному фасаді. Це не просто. Бо ми маємо 90% рабів і зовсім невеликий відсоток вільних людей в країні.

Ми маємо втому, розчарування і спустошеність багатьох патріотів. Але ж Бог для чогось все ж зберіг Україну? Незважаючи на багаторічну низку тупості, слабкості і зрад? А значить у нас ще є час, у нас є шанс. Все в наших руках. Буде ще час для слави. До нього треба дожити. Залишаючись вільної людиною.

В свою чергу, телеграм канал Клименко тайм пише:

“Антикапітулянти” і затяті противники Зеленського під прапорами “Демократичної сокири” і “Руху опору капітуляції” (обидві пов’язані з Порошенком) приїхали вчора до президента під Феофанію, де він проходить лікування.

Прийшов (а може і на гіперлупі приїхав) Володимир Омелян. Але в цілому людей виявилося на мало, до 100 чоловік.

Під лікарнею палили фаєри, відправляли президента в Ростов, кричали імпічмент і наостанок вирішили “закатати” в асфальт.

В свою чергу, у відповідь протестувальникам, вчора президент Зеленський, у своєму привітання проїхався по політикам які спекулюють на темі солідарності та Революції гідності:

Ми готові захищати свободу вибору, свободу слова та думки, рівність, повагу, верховенство права та демократії. А найголовніше – захищати рідну Україну, її суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні ми маємо не тільки пам’ятати про ключові моменти нашої історії, але й винести та засвоїти важливі уроки.Для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел.

Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної.

Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю.

Де гідність, свобода, рівність, порядність та чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями. Для всіх нас. Для кожного з нас. Для всього нашого суспільства.

Як спогад про кожного, хто загинув заради України.

Джерело

У в’язницю! Пізно вночі – зразу після бунту, Порошенко прозрів. Такого не чекав ніхто – змели!