Реакція і вчuнoк Президента Зеленського через cмeрть Кернеса вpазuлa мережу -від завтра буде оголошено триденну жалобу

В Офісі президента України Володимира Зеленського відреагували на смерть мера Харкова Геннадія Кернеса. В повідомленні висловлено слова співчуття рідним, близьким та пересічним харків’янам.

Відповідне повідомлення опубліковано в телеграм-каналі Офісу президента.

“Ставлення до Геннадія Кернеса в нашому суспільстві не було, та й не могло бути однозначним. Це зрозуміло. Він пройшов такий шлях у житті, який точно виключає одностайність у його оцінках.

Проте в нього було бачення розвитку свого міста, і саме як міський голова він працював, вкладаючи у Харків усі свої емоції та компетенції. Люди це цінували. Люди обирали саме його міським головою.

Якщо наступний міський голова Харкова зможе забезпечити якість управління міським господарством і такий самий соціально орієнтований зміст міської політики, це буде мінімум того, що необхідно для пам’яті про мера Геннадія Кернеса.

Співчуваємо близьким, родині та харків’янам”.

 

Варто також зазначити, що 17 по 19 грудня включно у Харкові оголошено жалобу через смерть міського голови Геннадія Кернеса.

Про це повідомив речник міськради Юрій Сидоренко. Мер Харкова Геннадій Кернес помер сьогодні, 17 грудня, вночі.

За його словами, команда міського голови на місцях, і життєдіяльності міста нічого не загрожує.

“Обов’язки мера виконує секретар міської ради Ігор Терехов, Нема чого хвилюватися за життєдіяльність міста”, – запевнив Юрій Сидоренко.

За його словами, через те, що сьогодні почався локдаун, можуть затягнутися вирішення юридичних формальностей.

Згідно з документом, 17, 18 і 19 грудня в місті приспустять Державний прапор України та прапори міста на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях. Також в місті скасують всі розважально-концертні заходи та спортивні змагання.

Джерело

Реакція і вчuнoк Президента Зеленського через cмeрть Кернеса вpазuлa мережу -від завтра буде оголошено триденну жалобу