Порошенко і Медведчук об’єдналися! Шокуюча інформація – провокують вулицю. Відбувається немислиме – проти Зеленського!

Тг-канал Резидент пише, що опозиція розгорнула активну діяльність по дискредитації Офісу президента і Зеленського особисто.

“Наше джерело в ОП розповів, що опозиційні партії координують між собою інформаційні кампанії проти влади. ОПЗЖ і ЄС мають намір домогтися перевиборів у Раду через штучно створену політичну кризу в парламенті.

В Офісі Президента знають про комунікаційний канал між Порошенком і Медведчуком для координації дій проти Президента “, – йдеться в повідомленні каналу.

Але при наявності цілої купи проблем в ОП продовжують планувати стратегію своєї роботи на наступний рік. Про це повідомляє також “Резидент”.

“Офіс Президента в прискореному темпі формує стратегію на 2021 рік, мета якої створити стійку конструкцію влади, щоб не допустити політичної кризи в країні. Опозиція і олігархи штучно створюють вуличні протести, мета яких послабити Президента і спровокувати владу на жорсткі дії.

Протести ФОПів щедро фінансуються, а спроба організувати 3 Майдан провалилася, Офіс Президента готовий до діалогу і компромісу з підприємцями. Олігархи будь-якими способами намагаються спровокувати кризу в парламенті і посварити спікера з Президентом, але відносини між Зеленським та Разумковим дружні не дивлячись на президентські амбіції останнього. Політичний сезон 2021 року відбудеться під знаком постійних вуличних протестів та спроб блокувати роботу парламенту, через різні маніпулятивні механізми.

Нагадаємо, народні депутати від «Європейської солідарності» і «Голосу» внесли до Верховної Ради проект постанови про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки.

Текст відповідного проекту постанови №4525 і супровідні документи до нього поки що не оприлюднені. Зараз, проект постанови передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

І це при тому, що тільки цього тижня Шкарлет був призначений на цю посаду.

Джерело

Порошенко і Медведчук об’єдналися! Шокуюча інформація – провокують вулицю. Відбувається немислиме – проти Зеленського!