“Ну, як вам, досі смішно?”: Мережу пiдiрвaлa пaрoдiя на виступ Зеленського від нардепа Гончаренка

Нардеп фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко підсумував підсумки 2020 року. Він виклав на своїй сторінці в Facebook відео, на якому Володимир Зеленський, ще будучи актором «Студії Квартал 95» з приспущеними штанами грає на роялі. Цей номер напевно бачив багато хто.

На фоні граючого на роялі Зеленського Олексій Гончаренко звернувся до українців з питанням: чи вдосталь наш народ насміявся за цей рік? Насправді, підкреслив нардеп, смішного з усього цього мало, адже не дарма древні римляни говорили, що історії держав – це історії їх правителів і їм вдалося побудувати велику державу. Саме час тепер порівняти з тим, що відбувається в Україні. «Подивіться на цього клоуна – це і є сучасна історія України», – підкреслив Гончаренко, звертаючи увагу на Зеленського на сцені.

Олексій Гончаренко нагадав свій минулорічний новорічний ролик, коли він в костюмі шеф-кухаря нарізав зелень і говорив, що її пора викидати. За словами нардепа, тоді він мав рацію, зелень дійсно почали викидати. Це підтверджують результати місцевих виборів і рейтинги влади, які обвалюються з кожним днем. Нардеп зазначив, що зелень українці вже викинули, значить в наступному році потрібно викинути і клоуна

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

“Ну, як вам, досі смішно?”: Мережу пiдiрвaлa пaрoдiя на виступ Зеленського від нардепа Гончаренка