Позвозили бочки, дрова, термоси, бригади по 10 чоловік: в Порошенка вже відкрито почали Майдан

На Банковій організують наметове містечко – оголошена мобілізація

У зв’язку з останніми подіями в Україні може початися черговий Майдан . Телеграм-канал Леґітимний повідомляє , що команда колишнього глави країни Петра Порошенка почала активну підготовку до акції протесту і скликає народ до будівлі Адміністрації чинного президента Володимира Зеленського.

Згідно з інформацією, наданої телеграм-каналом, на вулиці Банковій в Києві скоро зберуться учасники протесту проти діючої влади, а організація мітингу йде семимильними кроками. Повідомляється, що “Рух Опору Капітуляції”, яке фінансує Петро Порошенко і його команда, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розмістив офіційний заклик до допомоги в підготовці проведення акції протесту під назвою “Варта на Банковій”, де прозвучала пропозиція надати металеві бочки для організації пунктів обігріву, тверде паливо у вигляді дров, буржуйки і різні обгревателі, пальне. 

Також для організації наметового містечка просять принести чайники, термоси, великі казанки для приготування їжі протестувальникам, а також стільчики і теплі пледи.

Під час проведення акції протесту на території наметового містечка встановлять генератори й біотуалети. Всі ці действя спрямовані на створення комфорту мітингувальників: забезпечення теплих локацій і фудлокаціі на Банковій.

Крім того в повідомленні пропонують принести на мітинг печиво, бутерброди, фрукти і чай. 

При цьому в кінці повідомлення “Руху Опору Капітуляції” підкріплений номер банківської карти з номером рахунку Благодійного Фонду “Мир і Ко”, а також номер телефону, за яким кожен бажаючий може повідомити про можливість надання допомоги. 

Позвозили бочки, дрова, термоси, бригади по 10 чоловік: в Порошенка вже відкрито почали Майдан