“Знесилені від горя батьки ледве тримались на ногах”: Провели в останню путь першу жeртвy пожежі в Одесі – Ксенію Бабенко

На Одещині в селі Новомиколаївка Кілійського району 6 грудня попрощалися з загиблою під час пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 17-річною студенткою Ксенією Бабенко.

Церемонія пройшла у дворі школи, де навчалася Ксенія і працює вчителькою її мама. Про це повідомляє видання bessarabiainform.

Попрощатися із загиблою прийшли не тільки мешканці Новомиколаївки, а й сусідніх сіл. Ксенію всі знали як відмінницю, прекрасну, сміхотливу і жваву дівчину.

Прощаючись з нею, ніхто не міг стримати сліз.

Нагадаємо, що внаслідок пожежі у коледжі в Одесі загинули вже четверо людей після того, як з-під завалів сьогодні витягли тіла ще двох людей – чоловіка та жінки.

“ВСЬОГО ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛО 4 ОСОБИ: 4 ГРУДНЯ О 12:20 ОДНА ЖІНКА ПОМЕРЛА В ЛІКАРНІ. 5 ГРУДНЯ О 17:40 ТІЛО 1 ЛЮДИНИ ВИЯВЛЕНО ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПОШУКОВИХ РОБІТ. СТАНОМ НА 15:30 6 ГРУДНЯ ПІД ЧАС РОЗБИРАННЯ ЗАВАЛІВ ВИЯВЛЕНО ТІЛА ЩЕ ДВОХ ЗАГИБЛИХ ОСІБ”, – ВКАЗАЛИ РЯТУВАЛЬНИКИ.

За інформацією Національної поліції доля 11 осіб залишається невідомою, проводяться заходи щодо встановлення їх ймовірного місця знаходження.

Зазначається, що в цілому постраждало 30 осіб (в лікарнях залишається 18 осіб, 6 грудня виписано 8 осіб).

“Знесилені від горя батьки ледве тримались на ногах”: Провели в останню путь першу жeртвy пожежі в Одесі – Ксенію Бабенко