Нарешті. «Це я підписав і Мінськ-1, і Мінськ-2, це я узгоджував з Путіним зелений коридор Іловайська, це я дав наказ..»

Нарешті.

«Це я підписав і Мінськ-1, і Мінськ-2, це я узгоджував з Путіним зелений коридор Іловайська, це я дав наказ на «організований» відхід з Дебальцево, це я зараз сумую за владним коритом!

Це я друг Медведчука!

Це все я, ваш Пєтя!»

Петро Порошенко

Більше 20 тисяч українців вийшли сьогодні на Майдан Незалежності у Києві, тисячі на площі своїх рідних міст по всій Україні.

Наша мета — зберегти Україну.

Ми говоримо рішуче «Ні капітуляції!».

Народне віче "Червоні лінії" на Майдані Незалежності

Більше 20 тисяч українців вийшли сьогодні на Майдан Незалежності у Києві, тисячі на площі своїх рідних міст по всій Україні. Влада настільки налякана, що оголосила наше мирне віче Майданом. Але це не так. Це – віче підтримки України. Єдиний, проти кого це віче – Путін!Разом ми вшанували пам'ять наших співітчизників, які цього тижня загинули під час пожежі в Одесі. Це – біль для всієї України. Але ми не можемо забути і десятки тисяч загиблих українських воїнів, які стали жертвою російської агресії.Ми вимагаємо від влади не йти на поступки Путіну, поки не буде звільнений останній клаптик української землі. Це мають почути і наші союзники, і український президент.Мир для нас – коли російські війська підуть геть з нашої землі. Мир для нас – коли російські танки, артилерія підуть геть з української землі. Мир для нас – коли російські найманці підуть геть з нашої землі. А якщо і залишаться – то у в‘язницях, відповідачи за смерть українців.Ми щиро бажаємо успіху українській делегації у Парижі завтра. Ми віримо в нашу перемогу, але і не допустимо поразки! Ми сильні, бо ми разом! Слава Україні!

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 8. Dezember 2019

Нарешті.«Це я підписав і Мінськ-1, і Мінськ-2, це я узгоджував з Путіним зелений коридор Іловайська, це я дав наказ на…

Gepostet von Микола Колесник am Sonntag, 8. Dezember 2019

Нарешті. «Це я підписав і Мінськ-1, і Мінськ-2, це я узгоджував з Путіним зелений коридор Іловайська, це я дав наказ..»