Хлопець хотів зустрітися з дівчиною за спиною у своєї дружини, однак до такого побачення він точно не готувався

Софі Сінклер з Англії підозрювала свого чоловіка у зраді, тому вирішила перевірити його на вірність. Причиною цьому послужили раптова активність чоловіка в соцмережах і часті дзвінки на його мобільний. Любляча дружина створила фейковий акаунт на фейсбуці та додала свого чоловіка в друзі. Далі почалася історія, яка змінила життя пари на до і після, інформує Ukr.Media.

23-річна Софі Сінклер з Західного Йоркшира, Англія, вирішила перевірити вірність чоловіка, щоб дізнатися, обманює він її чи ні. Причиною таких переживань і підозр послужили раптова активність дружина Даніеля в соцмережах і часті дзвінки мобільним телефоном, на які він волів відповідати на самоті. Зрештою Софі перевірила список його друзів і була вражена, дізнавшись, скільки дівчат він додав.

Жінка також помітила повідомлення, що її чоловік відправив одній дівчині, в якому було написано «Гей, красуня». Вона відразу ж висловила претензії своєму хлопцеві, але той заперечував усі звинувачення. Софі все-таки вирішила перевірити свого партнера.

Жінка створила фейковий акаунт на фейсбуці з ім’ям Дейзі, а фотографії для профілю взяла з інтернету.

Я мовчки просила Деніеля не піддаватися на мою пастку. Коли я відправила йому запит у друзі з фейкового акаунту, все, що мені потрібно було робити, це чекати.

Але надії Софі не виправдалися. Її чоловік потрапив у цю пастку.

Моє серце впало, коли Даніель швидко повівся на це. «Гей, красуня», — написав він мені та прийняв запит в друзі.

Далі жінка насилу згадує, що відбувалося в її житті. Все було як уві сні.

Мені було погано протягом наступних трьох днів, коли Даніель грав з нашою дитиною, а потім обмінювалися повідомленнями з Дейзі.

В один день Софі під чужим ім’ям запропонувала Даніелю зустрітися. Чоловік з радістю прийняв пропозицію і сказав дружині, що залишиться у друга.

Він вийшов тієї ночі, як і планувалося, але майже зруйнував мій план, попросивши поговорити з Дейзі перед зустріччю.

Софі дала номер подруги, а коли її чоловік подзвонив, то його дружина змінила голос, щоб він ні про що не здогадався.

Я з усіх сил намагалася підтримувати розмову, але незабаром мій гнів здолав мене, і я розкрила свою особистість, назвавши його ідіотом.

Замість того, щоб зізнатися у зраді і якось загладити свою провину, Даніель сказав дружині, що знав про те, що це була вона, з самого початку. Однак у підсумку каяття прийшло до чоловіка, але було вже пізно. Попри відчайдушні прохання чоловіка, Софі сказала, що більше не може довіряти йому, і вигнала з квартири.

Я була розбита горем, але знала, що роблю краще для своєї сім’ї.

Тепер Софі живе своїм життям і вже почала відносини з іншим хлопцем.

Хлопець хотів зустрітися з дівчиною за спиною у своєї дружини, однак до такого побачення він точно не готувався