Слів не підібрати! Українці в люті! Потрібен резонанс! «Київавтодор» цієї зими витратив на прибирання снігу більше грошей, ніж минулої — 395 млн. грн

Попри теплу та безсніжну зиму «Київавтодор» протягом зимового сезону 2019-2020 витратив більше грошей на прибирання снігу, ніж за сезон 2018-2019.

Про це йдеться у відповіді на запит юриста Ростислава Кравця. Документ він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, трохи розрядити обстановку. Ви знаєте, що в цьому році Київавтодор витратив на вивезення та прибирання снігу більше ніж в минулому. Я вже неодноразово говорив, що громадяни з владою живуть в паралельних світах. У них сніг був”, – написав юрист.

В документі зазначено, що не всі виділені на прибирання снігу кошти було витрачено – загалом витратили 395,4 мільйонів гривень із 479 виділених. Але сума все рівно виявилася більшою, ніж торік (понад 328 млн грн.).

Водночас, як повідомлялося раніше, за даними Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, цьогоріч вперше за 140 років спостережень за погодою у Києві не було метеорологічної зими, а також температури повітря нижче -10 ° C.  Протягом зими випало всього 70% від норми опадів, а стійкого снігового покриву в Києві не було взагалі. За усі три місяці зими середня температура повітря в столиці була плюсовою, а в цілому за всю зиму склала +2 градуси.

Як то кажуть «чому бідні — бо дурні», матеріал опубліковано 18 травня. Гадаєте, правоохоронні органи зацікавились цим? Чи звільнять когось із посади, чи повернуть кошти та чи буде криінальна відповідальність за розкрадання коштів? — відповідь проста та зрозуміла — ні. 395 мільйонів гривень — це щонайменше 750 квартир для учасників АТО це міг би бути новий завод, чи підприємство, це могли б бути відремонтовані дитячі садки чи школи. Кошти на інші потреби Києва розпилюються з такою ж завзятістю та цинізмом, будьте певні.

автор Олександр Ткачук

Джерело

Слів не підібрати! Українці в люті! Потрібен резонанс! «Київавтодор» цієї зими витратив на прибирання снігу більше грошей, ніж минулої — 395 млн. грн