“По щоках текли сльози і намагалась стиснути руку”: Сестра 19-річної Аліни розповіла про останні години життя дівчини

16 грудня, в реанімації харківської «швидкої» померла 19-річна Аліна Приходько, у якої прямо на ковзанці стався інсульт.

До Харкова дівчина приїхала з міста Суми – вчилася на третьому курсі Харківського національного університету внутрішніх справ. Родичі загиблої шоковані. Кажуть, у Аліни не було проблем зі здоров’ям – вона займалася гімнастикою, танцями, акробатикою і ніколи не скаржилася на погане самопочуття.

8 грудня 2019 року став для дівчини фатальним. З друзями вона вирушила на каток і раптово втратила свідомість.

«Вже після того, що сталося подруги Аліни розповідали, що напередодні вона скаржилася на головний біль. Але випила таблетку – і все пройшло. На наступний день вони поїхали на каток, але Аліна покаталася хвилин десять. Поскаржилася на сильний головний біль і зійшла з льоду. Подруга пішла за нею, вони зайшли в туалет, а коли виходили, Аліна закричала: “Голова болить!” – втратила свідомість і впала», – розповідала газеті Факти сестра загиблої, Марина Приходько.Дівчину доставили в «швидку» і прооперували. З рідного міста приїхали близькі, які цілодобово перебували поруч з Аліною.

«Коли я з нею розмовляла, у неї по щоках текли сльози, вона начебто намагалася стиснути мою руку, але їй не вистачало сил», – ділилася Марина.

Друзі навіть оголосили збір грошей на лікування курсантки, але врятувати її не вдалося. Після дев’яти днів, проведених в комі, Аліна померла.

У вузі, де навчалася Приходько, теж сумують за дівчиною.

«Пішла з життя курсантка факультету № 3 Аліна Приходько. Вона померла після нападу гемморагічного інсульту – гострого порушення мозкового кровообігу. Дівчина вела активний і здоровий спосіб життя, займалася спортом, успішно вчилася. Висловлюємо співчуття рідним і близьким Аліни, поділяємо біль скорботи разом з ними », – написали на фейсбук-сторінці ХНУВС.

“По щоках текли сльози і намагалась стиснути руку”: Сестра 19-річної Аліни розповіла про останні години життя дівчини